printlogo


کد خبر: 177186تاریخ: 1397/10/20 00:00
مصاحبه

گواردیولا: کمپانی تنها یک مشکل دارد که مصدومیت‌هایش است
منچسترسیتی به دنبال تمدید قرارداد با ونسان کمپانی، کاپیتان تیم است. این خبری است که پپ گواردیولا تایید کرده است. کمپانی در سال 2008 از هامبورگ به سیتی پیوست و در سه قهرمانی این تیم در لیگ برتر نقشی کلیدی داشته است.
این بازیکن بلژیکی اخیرا برای اولین بار از ماه آگوست در دو بازی پیاپی در لیگ به میدان رفته است. این بازیکن در بازی با لیورپول در دقایق پایانی زمین را ترک کرد، چرا که مشکل او از ناحیه ساق پا هنوز به‌صورت کامل برطرف نشده است. گواردیولا گفت که آمادگی جسمانی این بازیکن باید در قرارداد بعدی او با باشگاه لحاظ شود. مربی سیتی می‌گوید: «بله، ما موضوع تمدید قرارداد با او را بررسی می‌کنیم. او کاپیتان ماست. 11 سال است که در تیم است. ما در دو بازی گذشته کیفیت بسیار بالایی از او را دیدیم و شخصیت او را مشاهده کردیم. ونسان تنها یک مشکل دارد که مصدومیت‌هایش است.»
کمپانی در بردهای برابر ساوتهمپتون و لیورپول برای سیتی بازی کرد. از گواردیولا درباره این سوال شد که آیا دفاع تیم با کمپانی بهتر می‌شود و او گفت: «از نظر نبردهای تک به تک که بی‌تردید با ونسان بهتر می‌شویم. آیمریک لاپورت پای چپ بهتری دارد. هر مدافع میانی‌ای ویژگی‌های خوب خود را دارد. اما تردیدی نیست که ونسان با کاریزمایی که دارد بازیکن خاصی است. او یکی از بهترین مدافعان میانی‌ای است که تاکنون دیده‌ام. مساله تنها این است که او آماده باشد.»


Page Generated in 0.0054 sec