printlogo


کد خبر: 177184تاریخ: 1397/10/20 00:00
مثل اینکه هادسون اودوی هیچ خبری را نمی‌خواند
ساری: داورهای انگلیسی کار با تکنولوژی را بلد نیستند


ماریتسیو ساری مربی چلسی به انتقاد از کمک‌داور ویدئویی پرداخت و گفت داورهای انگلیسی نمی‌توانند به شکل مناسب از این تکنولوژی استفاده کنند. مربی ایتالیایی چلسی بعد از باخت به تاتنهام در نیمه‌نهایی جام اتحادیه انگلیس، صحنه منجر به پنالتی را دوباره دید و لپ‌تاپ آنالیزور باشگاه را با خود به کنفرانس خبری آورد. او گفت: «چند دقیقه پیش تصویر بازی را از دوربین خودمان دیدم، آفساید بود. دوربین ما دقیقا همراه با کین حرکت می‌کرد و او با سر و زانو در آفساید بود. کمک‌داور درست تشخیص داده بود چون دائما می‌دوید و تاثیر زیادی روی مدافعان ما داشت. فکر نمی‌کنم داورهای انگلیسی بتوانند از این سیستم استفاده کنند. اگر به سیستم اطمینان ندارید باید دنبال توپ را بگیرید و در نهایت تصمیم با شماست. مدافعان ما از آفساید مطمئن بودند، دروازه‌بان را نمی‌دانم. فکر می‌کنم این تکنولوژی نیاز به بررسی و بازبینی دارد. عجیب است که در لیگ برتر خبری از VAR نیست و در جام اتحادیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تکنولوژی برای ما، بازیکنان و داوران غریبه است.»
ساری به تمجید از کالوم هادسون اودوی 18ساله پرداخت که در ترکیب اصلی قرار گرفت و هیچ تاثیری از شایعات انتقالش به بایرن‌مونیخ نگرفته است: «اودوی در این یک هفته خیلی عادی بود، هر روز تمرینش را مدنظر داشتم، همه چیز عادی بود. به‌شدت در حال پیشرفت است، در بازی قبلی و این بازی فوق‌العاده بوده. او مثل یک بازیکن 26-25 ساله بود هم در دفاع و هم در حمله. آنقدر عادی بازی کرد و نشان داد تاثیری از حواشی اخیر درباره‌اش نگرفته که فکر می‌کنم هیچ خبری را نمی‌خواند!»
او درباره بازی هم گفت: «فکر می‌کنم شایستگی بیشتری داشتیم در مسابقه‌ای که بهتر از حریف بودیم. کنترل بازی دست ما بود، خیلی خوب دفاع کردیم در برابر حریفی که در حمله بسیار خطرناک است. فکر می‌کنم 70 توپ ما به محوطه جریمه تاتنهام رسید در برابر 11 توپ آنها، ضمن اینکه 18 شوت داشتیم مقابل 7 شوت و 5 موقعیت گل در برابر 2تا. خیلی از نتیجه ناراضی‌ام اما از بازی خوشحالم. فکر می‌کنم این یکی از مهم‌ترین بازی‌های تیمم در این فصل بود.»
چلسی که با 10 امتیاز اختلاف نسبت به لیورپول صدرنشین در رده چهارم لیگ برتر قرار دارد، قبل از بازی برگشت که پنجشنبه دو هفته بعد برگزار می‌شود، با نیوکاسل و آرسنال در لیگ برتر روبه‌رو می‌شود.
منبع: دیلی‌میل
 


Page Generated in 0.0054 sec