printlogo


کد خبر: 177182تاریخ: 1397/10/20 00:00
خبر پاوار به بایرن پیوست
حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ به طور رسمی خبر داد این باشگاه بنژامین پاوار، مدافع 22 ساله تیم فوتبال اشتوتگارت را به خدمت گرفته است و این بازیکن فرانسوی از فصل آینده پیراهن سرخپوشان را به تن خواهد کرد.صالح حمیدزیچ در این خصوص گفت: «می‌توانم تأیید کنم که بنژامین پاوار از تاریخ یکم جولای 2019 با قراردادی پنج‌ساله به جمع ما ملحق خواهد شد. همچنین در این زمستان بازیکنی از بایرن جدا نخواهد شد و ما در حال حاضر به فروش بازیکنی فکر نمی‌کنیم.»
 
ایگواین با چلسی توافق کرد
باشگاه میلان به مهاجم آرژانتینی خود هشدار دارد که با تمرکز بیشتری بازی کند. گونسالو ایگواین در فصل نقل‌ و انتقالات تابستانی بود که پیراهن میلان را بر تن کرد اما این بازیکن سرشناس آرژانتینی نتوانسته عملکرد خوبی در روسونری داشته باشد و صدای اعتراض هواداران را درآورده است. بعد از اعتراض هواداران نوبت به هشدار باشگاه میلان به این مهاجم رسید. لئوناردو، مدیر ورزشی میلان خطاب به ایگواین گفت‌: «باید فکرت را تغییر دهی. شرایط تغییر کرده است و برای بهتر ظاهر شدن نیاز به تمرکز بیشتری است.» ایگواین پیش از این هم در چنین شرایطی قرار گرفته و می‌تواند باز هم خود را از چنین وضعیتی خارج کند. چلسی مشتری جدی ایگواین در فصل نقل‌ و انتقالات زمستانی است اما میلان اصرار به حفظ این بازیکن دارد. این در حالی است که سایت مارکا گزارش کرد، ایگواین پیشنهاد آبی‌های لندن را قبول کرده و انتقال این مهاجم آرژانتینی به چلسی در روزهای آینده نهایی می‌شود و او قرار است با سرمربی پیشین خود در تیم ناپولی همکاری کند. ایگواین بهترین دوران فوتبال خود را زیر نظر ساری و در تیم ناپولی گذراند.
 
توقیف اموال ویدال توسط دادگاه
 دادگاهی در تورین، به خاطر بدهی آرتورو ویدال، رای به تصرف 4 خانه هافبک بارسلونا داد. هافبک شیلیایی که مبلغ 17 هزار و 45 یورو به یک آژانس هواپیمایی بدهکار بوده، روز 24 دسامبر آخرین هشدار را دریافت کرده که بدهی‌اش را پس از یک سال پرداخت کند. او پس از پیوستن به بارسلونا، قصد پرداخت بدهی را نداشته و از همین رو، این آژانس هواپیمایی کار را به دادگاه کشانده است. طبق آخرین هشداری که دادگاه به او داده، قرار شده که در صورتی که ویدال، این بدهی را تا پایان سال 2018 پرداخت نکند، اموال او تصرف و سپس به مزایده گذاشته شود تا هزینه جبران شود. طبق ادعای مارکا، ویدال این رقم را پرداخت نکرده تا 12 هزار یورو مخارج دیگر از جمله هزینه دادگاه به این بدهی اضافه شود و روند تصرف اموال او از سوی دادگاه آغاز شود.

 


Page Generated in 0.0054 sec