printlogo


کد خبر: 174301تاریخ: 1397/9/18 00:00
لژیونراحمدزاده باز هم بیرون
در چارچوب هفته هجدهم اکسترا کلاسای لهستان بامداد شنبه اشلانسک وروتسلاو میهمان لخ پوزنان بود و با شکست 2 بر صفر مواجه شد. عجیب اینکه فرشاد احمدزاده در این بازی نیز همانند هفته‌های اخیر نیمکت‌نشین بود. اشلانسک وروتسلاو در جدول رده‌بندی 16 تیمی اکسترا کلاسای لهستان با اندوخته 17 امتیازی رتبه سیزدهم را در اختیار دارد.
 
باخت بروژ بدون کاوه
در دیدار آغازین هفته هجدهم ژوپیلر لیگ بلژیک یاران کاوه رضایی در دیدار با واسلند بورن نتوانستند نتیجه بگیرند و با وجود اینکه تا دقیقه ۷۵ با تک گل رود فورمر پیش بودند، در پایان با نتیجه ۲ بر یک شکست خوردند تا ۳۴ امتیازی و در رده دوم جدول بمانند و نتوانند به یک امتیازی خنک صدرنشین برسند.
کاوه رضایی که در این فصل هشت بازی برای کلوب بروژ انجام داده و یک گل به ثمر رسانده، بعد از دو بازی نیمکت‌نشینی متوالی مقابل دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا و استاندارد لیژ در ژوپیلر لیگ بلژیک، به علت مصدومیت در تمرینات تیمش در مسابقه مقابل واسلند بورن حضور نداشت.
 
آپوئل مهاجم می‌گیرد
سایت رادیو ورزش یونان نوشت این یک حقیقت است که باشگاه آپوئل قبرس در فصل نقل‌وانتقالات ماه ژانویه 2019 می‌خواهد خطوط میانی و حمله خود را با جذب بازیکنان جدیدی تقویت کند. در این میان رضا قوچان‌نژاد با به ثمر رساندن فقط 2 گل در بازی‌های رسمی تیم آپوئل به هیچ‌وجه انتظارها را مطابق کارنامه غنی که داشت، برآورده نکرد. در خط حمله آپوئل مورایس با 6 گل و تماری با 5 گل بهترین گلزنان هستند. لوکاس و قوچان‌نژاد نیز با به ثمر رساندن 2 گل در رده‌های بعدی هستند.
 
شکست الشحانیه با رامین
در چارچوب هفته پانزدهم لیگ ستارگان قطر الشحانیه از السد میزبانی کرد و با شکست سنگین 4 بر یک مواجه شد که رامین رضاییان، ملی‌پوش ایرانی در ترکیب اصلی تیمش بازی کرد. در جدول رده‌بندی 12 تیمی لیگ ستارگان قطر تیم الشحانیه با 16 امتیاز نهم است و السد 35 امتیازی رتبه دوم را در اختیار دارد.


Page Generated in 0.0055 sec