printlogo


کد خبر: 174300تاریخ: 1397/9/18 00:00
گزارش و مصاحبهیک هفته زودتر رسیدم
پورعلی‌گنجی: مشکلی برای بازی در
جام ملت‌ها ندارم
مرتضی پورعلی‌گنجی از حدود 2 ماه قبل آسیب دید و بازی‌های یوپن در لیگ بلژیگ و همچنین تیم ملی را از دست داد. حالا و در آستانه جام ملت‌های آسیا، مصدومیت این مدافع 26 ساله یکی از دغدغه‌های کارلوس کی‌روش است. پورعلی‌گنجی درباره شرایط این روزهای خود می‌گوید: «شرایط خوبی دارم و پنجمین جلسه تمرین با یوپن را پشت سر گذاشتم. مصدومیت زانو یکی از بدترین آسیب‌دیدگی‌هاست و زمان می‌برد تا بازیکن به شرایط گذشته برگردد. در این مدت خیلی سختی کشیدم اما از آقای کی‌روش ممنونم که کادر پزشکی تیم ملی را مأمور کرد تا همراه من باشند. میکاییل، دکتر شهاب و دکتر خانلری و همچنین دیگو و سباستین لحظه‌ای ارتباط‌‌شان را با من قطع نکردند و مدام جویای احوالم بودند و تمرینات مختلفی را برای من در نظر گرفتند. همه این‌ها باعث شد تا بتوانم سختی‌ها را تحمل کنم و به تمرینات برگردم.»
پورعلی‌گنجی چه زمانی به شرایط بازی می‌رسد؟ مدافع تیم ملی در پاسخ می‌گوید: «یک هفته زودتر از موعد توانستم تمرین کنم و از چند روز دیگر در تمرینات اصلی شرکت می‌کنم تا آماده بازی شوم. فکر می‌کنم بعد از رسیدن به آمادگی کافی بتوانم در خدمت تیم ملی و باشگاه یوپن باشم.»
مرتضی پورعلی‌گنجی به جام ملت‌های آسیا می‌رسد. این خبری است که خودش می‌دهد: «به امید خدا چند روز دیگر آماده می‌شوم و اگر آقای کی‌روش صلاح ببیند و در لیست باشم، به جام ملت‌های آسیا می‌رسم و مشکلی برای حضور در این مسابقات ندارم. تا جایی که انرژی دارم کمک می‌کنم تا تیم ملی نتایج درخشانی کسب کند.»
مدافع تیم ملی صحبت‌هایش را اینگونه ادامه می‌دهد: «طی 2 هفته آینده، یوپن 3 بازی پیش رو دارد که فکر می‌کنم در 2 تا از آنها بتوانم بازی کنم. البته این مساله بستگی به آمادگی بدنی‌ام دارد. سرمربی یوپن باید تصمیم بگیرد که آیا می‌توانم در ترکیب قرار بگیرم یا نه.»
پورعلی‌گنجی در پایان می‌گوید: «این مصدومیت مرا آزار داد. تا به حال و از ابتدای فوتبالم، هرگز 2 ماه از زمین دور نبودم. قریب به اتفاق آسیب‌دیدگی‌هایم در 2، 3 هفته درمان می‌شد اما این یکی خیلی طول کشید و باعث شد تا برای چند ماه دور از فوتبال باشم.»

 


بعد از گلزنی در دو بازی هفته قبل
زوج ایرانی ترابزون 10 دقیقه هم
 بازی نکردند!
با اینکه مجید حسینی و وحید امیری در دو بازی سوپرلیگ و جام حذفی ترابزون موفق به گلزنی شده بودند دیروز بازی تیم‌شان را از روی نیمکت شروع کردند.
در ادامه مسابقات روز اول هفته پانزدهم سوپر لیگ ترکیه، تیم ترابزون اسپور که سید مجید حسینی و وحید امیری را مثل دو دیدار اخیرش جزو نیمکت‌نشینان داشت، از ساعت ۱۶:۳۰ شنبه در ورزشگاه سنول گونش به مصاف تیم رده هشتمی قونیه اسپور رفت.
یاران حسینی و امیری که در دو هفته اخیر سوپر لیگ ترکیه به برتری رسیده و در جام حذفی به تساوی دست یافته بودند، دیروز هم به این روند شکست‌ناپذیری ادامه دادند و موفق شدند با نتیجه ۳ بر صفر قونیه اسپور را مغلوب کنند تا ۲۵ امتیازی شوند و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به بشیکتاش، در جایگاه چهارم جدول قرار بگیرند.
وحید امیری که در هفته گذشته سوپر لیگ ترکیه موفق به گلزنی مقابل کایزری اسپور شده بود، در دیدار دیروز از دقیقه ۸۴ وارد زمین شد که حضورش در ترکیب موجب شد تا پایان مسابقه حملات دیگری هم داشته باشند و یک گل دیگر بزنند.
سید مجید حسینی هم که در دیدار اخیر جام حذفی توانسته بود گلزنی کند، در دیدار خانگی دیروز مقابل قونیه اسپور به‌عنوان آخرین تعویضی ترابزون اسپور از دقیقه ۸۷ به زمین رفت.

 


Page Generated in 0.0051 sec