printlogo


کد خبر: 174299تاریخ: 1397/9/18 00:00
میکس‌زون جدید آزادی دود، فرار


میکس‌زون ورزشگاه آزادی که محل مصاحبه بازیکنان با خبرنگاران است تا پیش از فینال قهرمانان آسیا در قسمت طبقه پایین ورزشگاه و در محل رختکن تیم‌ها بود اما به دلیل ایراداتی که از این جایگاه گرفته شد به تونل این ورزشگاه منتقل شد که علاوه بر بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در بازی‌های اخیر لیگ برتر هم از این جایگاه برای مصاحبه بازیکنان با خبرنگاران استفاده می‌شود. خارج از ایرادات فنی که این جایگاه بر اساس آن تعبیه شده و فاصله بین بازیکنان با محل حضور خبرنگاران مشکلات دیگری هم در این میکس‌زون وجود دارد.
میکس‌زون جدید دقیقا در تونل و مقابل ماشین سنگین واحد سیار صدا و سیما قرار دارد و زمانی که این ماشین روشن است علاوه بر ایجاد سر و صدا با ایجاد دود ناشی از روشن بودن این ماشین و البته اتوبوس‌های دو تیم فضا نه تنها برای کار خبری بلکه حتی برای نفس کشیدن هم سخت می‌شود و بازیکنان و خبرنگاران به جای استشمام اکسیژن مقادیر زیادی دی‌اکسید کربن را وارد شش‌های خود می‌کنند. به دلیل حضور این ماشین برخی از بازیکنان ترجیح می‌دهند از قسمت دیگر تونل عبور کنند که این باعث می‌شود برخی از خبرنگاران پشت این ماشین کمین کرده تا کسانی که قصد گریز از منطقه مصاحبه را دارند در پشت کامیون صدا و سیما گیر بیندازند!
از طرف دیگر هرج و مرج در این منطقه بسیار زیاد است و به گواه همه خبرنگارانی که در این مدت اخیر برای مصاحبه به این منطقه آمده‌اند می‌توان شهادت داد که تعداد افراد سلفی‌بگیر و هوادارانی که از بازیکن محبوب‌شان پیراهن یا جوراب و یا حتی کمک مالی می‌خواهند از تعداد خبرنگاران حاضر در میکس‌زون بیشتر است. گاهی اوقات تعداد این افراد به قدری زیاد است که حتی مأموران نیروی انتظامی حاضر در محل هم نمی‌توانند همه این افراد مزاحم را از این منطقه خارج کنند.
 


Page Generated in 0.0052 sec