printlogo


کد خبر: 174298تاریخ: 1397/9/18 00:00
تاج،کاندیدای نایب رییسی ‌ای‌اف‌سیمهدی تاج می‌خواهد راه کفاشیان را رفته و در کنفدراسیون فوتبال آسیا هم سمت مهمی را تصاحب کند. کنفدراسیون فوتبال آسیا دیروز اسامی افرادی که برای پست‌های مختلف در کمیته اجرایی این سازمان برای دوره آینده (2019 تا 2023) کاندیدا شده‌اند را اعلام کرد. در این فهرست نام مهدی تاج، جزو کاندیداهای نایب رییسی ای‌اف‌سی و شورای فیفا ثبت شده است. این انتخابات در تاریخ 6 آوریل(17 فروردین 98) در مالزی برگزار می‌شود. در حال حاضر علی کفاشیان، نایب رییس فدراسیون کشورمان، نایب رییس ای‌اف‌سی است. در این دوره شیخ سلمان، رییس فعلی کنفدراسیون فوتبال آسیا، سعود المهندی از قطر و محمد خلفان الرمیثی از امارات کاندیداهای ریاست ای‌اف‌سی هستند. گفتنی است با اینکه کفاشیان این سمت مهم را در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد اما این پست مهم هیچ امتیاز و اعتباری برای فوتبال ایران به همراه نداشته است.


اعتراف فریرا به ضعف لیگ ستارگان قطر

مانوئل فریرا سرمربی پرتغالی السد بعد از برد مقابل الشحانیه گفت: «این یک بازی سخت برای ما بود و به خاطر رقابت با الدحیل برای صدرنشینی تحت فشار بسیار زیادی قرار داشتیم. این پیروزی شایسته بازیکنان السد بود. هر چند نیمه نخست این بازی فشار روی بازیکنانم مشهود بود اما در نیمه‌دوم توانستیم به پیروزی برسیم.»
او درباره دلایل پیروزی‌های پرگل در لیگ قطر گفت: «این نتایج نشان می‌دهد السد تیمی قدرتمند در لیگ ستارگان قطر و حتی لیگ قهرمانان آسیا است. یک دلیل دیگر نیز ضعف لیگ ستارگان قطر است. زمانی که به این لیگ آمدم تعداد تیم‌ها از 14 تیم به 12 تیم کاهش یافت تا قدرتمندتر شود اما ضعیف‌تر شد. سومین دلیل پیروزی‌های پرگل السد بازی بازیکنان در مدت طولانی کنار یکدیگر است.»
مانوئل فریرا در واکنش به فروش احتمالی بغداد بونجاح هم گفت: «نمی‌دانم. از باشگاه السد بپرسید.»
گفتنی است بغداد بونجاح، مهاجم الجزایری السد با زدن 2 گل به الشحانیه تعداد گل‌هایش را به 28 رساند. بونجاح هنوز 15 هفته از لیگ ستارگان قطر نگذشته رکورد بیشترین گل زده در تاریخ این لیگ را شکست و به نام خودش ثبت کرد.
 


Page Generated in 0.0052 sec