printlogo


کد خبر: 174297تاریخ: 1397/9/18 00:00
کپی‌رایت برای حریف تیم ملی هم مشکل‌ساز شد

بعد از چند سال همکاری با شرکت تولیدی JAKO فدراسیون فوتبال عراق قصد داشت به پیشنهادهای بهتر برای اسپانسرینگ البسه تیم‌های ملی این کشور پاسخ مثبت بدهد اما عدم ارائه پیشنهاد بهتر همینطور مشکلاتی که برندهای معتبر برای قانون کپی‌رایت در این کشور داشتند باعث شد تا عراقی‌ها با اسپانسر آلمانی خود برای امضای قراردادی جدید به توافق برسند. بنا به اعلام رسانه‌های عراقی فدراسیون فوتبال این کشور براساس قرارداد جدید تا سال 2022 با شرکت آلمانی JAKO همکاری خود را ادامه خواهد داد ضمن اینکه این شرکت با این توافق از کیت اول تیم ملی عراق یکی از حریفان ایران در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا نیز رونمایی کرد. عراق در گروه D با تیم‌های ایران، یمن و ویتنام همگروه است که طبق برنامه حساس‌ترین بازی این تیم در این مرحله مقابل ایران در ورزشگاه آل مکتوم دبی خواهد بود.

 


قطع امید تیم ملی از ادامه همکاری با هواپیمایی قبلی

مدیر رسانه‌ای تیم ملی از عدم همکاری هواپیمایی آتا با تیم ملی برای جام ملت‌ها خبر داد.
مدیر رسانه‌ای تیم ملی در ابتدا گفت: «در روزهای مهم و حساسی که تیم ملی فوتبال خود را برای رقابت‌های مهم جام ملت‌های آسیا و حضوری پرقدرت در این مسابقات آماده می‌کند، شرکت هواپیمایی آتا خدمات و پروازهای اختصاصی خود را به تیم ملی متوقف کرده و از ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال امتناع ورزیده است.»
حسینی در ادامه افزود: «در این راه فدراسیون فوتبال با توجه به حساسیت این مسابقات و لزوم عزیمت اعضای تیم ملی به کشورهای قطر و امارات با پرواز چارتر در حال رایزنی با سایر شرکت‌های هواپیمایی است.»
وی در پایان گفت: «اردوی پایانی تیم ملی در کشور قطر و اردوگاه اسپایر برگزار می‌شود و ملی پوشان 26 آذر ماه تهران را به مقصد قطر برای برگزاری اردوی نهایی ترک خواهند کرد. در این اردو سه دیدار برابر قطر، لبنان و فلسطین پیش بینی شده و پس از برگزاری این اردو، تیم ملی 12 دی ماه دوحه را به مقصد ابوظبی ترک خواهد کرد.»

 


Page Generated in 0.0054 sec