printlogo


کد خبر: 174295تاریخ: 1397/9/18 00:00
باشگاه پرسپولیس: امنیت نباشد از هتل خارج نمی‌شویم
حمله به اتوبوس پرسپولیس با سنگ دو کیلویی
از ابتدا هم مشخص بود سفر پرسپولیس به اصفهان با توجه به حساسیت بازی امروز و حاشیه‌هایی که ایجاد شده می‌تواند پر از صحنه‌های غیر طبیعی و غیر قابل پیش بینی باشد. بر همین اساس اتوبوس پرسپولیس در مسیر هتل و از فرودگاه اصفهان تا شاهین شهر مورد حمله قرار گرفت و شیشه‌های دو طرف اتوبوس شکسته شد. نیک سیرت مترجم برانکو می‌گوید: «متاسفانه اتفاق بدی در مسیر هتل افتاد و اتوبوس ما را مورد حمله قرار دادند. باور کنید دو تا سنگ که وزن‌شان به دو کیلو می‌رسید به طرف اتوبوس ما پرتاب کردند و شیشه‌ها را شکستند. یکی از سنگ‌ها به شیشه کنار من خورد که ردیف سوم نشسته بودم و سنگ دیگر به شیشه کنار سیدجلال برخورد کرد. البته خوش‌شانس بودیم که شیشه‌ها دوجداره بود و اتفاق بدی نیفتاد اما واقعا همه شوکه‌ایم.» نیک سیرت در حالی که با خبرنگار ایران ورزشی مشغول صحبت بود گفت: «الان نیم ساعت است که به هتل رسیده‌ایم و نمی‌توانیم به خاطر ازدحام هواداران وارد هتل شویم. متاسفانه هنوز نتوانسته‌اند نظم را برقرار کنند.» نیک سیرت در حال صحبت بود که به یکباره شرایط حضور اعضای تیم پرسپولیس در هتل فراهم شد. در عین حال پندار خمارلو مدیر روابط عمومی پرسپولیس گفت: «متاسفانه پس از خروج از فرودگاه در مسیر هتل با حمله افرادی روبه‌رو شدیم که مشخصا از تیم سپاهان حمایت می‌کردند. در فاصله چند دقیقه دو سنگ به شیشه‌های اتوبوس برخورد کرد که یکی از آنها به شیشه‌ای خورد که در کنار سید جلال حسینی کاپیتان ما بود. خوشبختانه دو جداره بودن شیشه از فاجعه جلوگیری کرد ولی تمام اعضای تیم به شدت نگران شرایط خود برای بازی فردا هستند.» وی ادامه داد: «قطعا ما این مساله را به حساب مردم خوب اصفهان و همه طرفداران سپاهان نمی‌گذاریم ولی تجربه‌های ما از موارد مشابه می‌گوید در صورتی که اقدام موثری صورت نگیرد فردا شرایط بسیار بدی حاکم خواهد شد. بر همین اساس باشگاه پرسپولیس در جلسه هماهنگی که امشب انجام می‌شود از عوامل بازی و نیروی انتظامی می‌خواهد تامین امنیت جانی تیم فوتبال پرسپولیس را در ورزشگاه و مادامی که در اصفهان حضور داریم تضمین کند.»
خمارلو گفت: «اگر این تضمین وجود نداشته باشد ما فردا (یکشنبه) برای بازی از هتل خارج نخواهیم شد. برای ما امنیت جان بازیکنانمان و تمام اعضای تیم در اولویت اول و مقدم بر نتیجه این مسابقه است. اگر بازی به دلیل مسائل امنیتی برگزار نشود، مسوولیت آن هم برای ما نخواهد بود. فوتبال در هیچ شرایطی ارزش ندارد که جان آدم‌ها به خطر بیفتد. فوتبال برای لذت مردم و رقابت عادلانه است. کری‌ها همیشه وجود دارد ولی این مسائل اصلا قابل قبول نیست. این بار در شهر بودیم که چنین شد و شیشه اتوبوس مانع از یک فاجعه شد. چه کسی می‌داند فردا چه چیزی انتظار ما را می‌کشد.»

جهانبخش برای بازی با چلسی آماده است

علیرضا جهانبخش که به تازگی جایگاهی ثابت در ترکیب اصلی برایتونی‌ها پیدا کرده بود با آسیب دیدگی نزدیک به دو ماه از تمرینات دور ماند تا 5 بازی مرغ‌های دریایی در لیگ جزیره را از دست بدهد. ستاره ملی‌پوش ایرانی از یک هفته قبل به تمرینات بازگشت اما روند درمانی او به قدری حساس بود که کریس هاتون ریسکی در قبال استفاده زودهنگام از جهانبخش مقابل هادرزفیلد در اواسط هفته گذشته، همینطور بازی دیروز (شنبه) با برنلی انجام نداد. توییتر رسمی باشگاه برایتون با انتشار پستی در قبال آخرین وضعیت این بازیکن مصدوم نوشت: «جهانبخش یک هفته تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته است اما باشگاه می‌خواهد او را برای بازی آخر هفته آینده مقابل چلسی که اهمیت بسیار زیادی دارد، در دسترس داشته باشد.»
 


Page Generated in 0.0053 sec