printlogo


کد خبر: 174293تاریخ: 1397/9/18 00:00
سوژه روز
ابهام‌هایی درباره حضور
معاونت سابق وزارت در سئول
حکم مشاوره برای معاونت سابق؟
فعالیت بازنشسته‌ها در دستگاه‌های اجرایی از جمله وزارت ورزش و فدراسیون‌های ورزشی روز پنجشنبه 15 آذرماه به پایان رسید و طبق ابلاغ مجلس شورای اسلامی بازنشسته‌ها حق فعالیت از این تاریخ را ندارند. یکی از افرادی که طبق این قانون مجبور به ترک پستش شد، فریبا محمدیان است؛ معاون ورزش بانوان وزارت ورزش که البته خبری درباره بازنشستگی‌اش اعلام نشد.
فریبا محمدیان رییس سابق فدراسیون اسکیت بود که با بازنشسته شدن رباب شهریان، به‌عنوان معاون امور بانوان انتخاب شد. اگرچه در همان زمان فعالیت محمدیان در وزارت ورزش، خبرهایی از بازنشسته بودنش منتشر شد اما در واکنش به این اخبار اعلام شد که محمدیان زودتر از موعد بازنشسته شده و بازگشت به کار گرفته است.
بعد از ابلاغ قانون منع به‌کارگیری بازنشسته‌ها، او برای ادامه فعالیتش به دیوان عدالت اداری هم شکایت کرد اما در نهایت وزیر ورزش روز جمعه و بعد از گذشت یک روز از مهلت قانونی جدایی بازنشسته‌ها، زهرا موسوی را به‌عنوان سرپرست امور بانوان معرفی کرد. با این حال روز شنبه او در وزارت حاضر شد که همین موضوع ابهام‌هایی را ایجاد کرده است.
البته او از 26 آبان ماه هیچ سندی را امضا نکرده و بعید است به خاطر تاخیر در استعفا، جریمه‌ای شامل حالش شود. به هر حال وقتی علت حضور محمدیان را در وزارت ورزش جست‌وجو می‌کنیم، به یک پاسخ می‌رسیم؛ اینکه او حکم مشاور عالی گرفته است. این خبر را یکی از خبرگزاری‌ها هم انتشار داده اما هیچ اطلاع‌رسانی از سوی وزارت انجام نشده و تا زمانی که سایت وزارت ورزش یا مدیران وزارت، در این مورد خبری را اعلام نکنند، نمی‌توان با اطمینان درباره‌اش حرف زد.

 


Page Generated in 0.0056 sec