printlogo


کد خبر: 174224تاریخ: 1397/9/18 00:00
اسپالتی: هر چقدر یوونتوس هوشیارانه بازی کرد اینتر ساده‌لوح بود
لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر پس از باخت مردانش در خانه یوونتوس از مردان خود به خاطر عدم ارائه یک بازی باثبات انتقاد کرد. اسپالتی در پایان بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: «بازی می‌بایست به شیوه‌ای معین و با رویکردی ثابت انجام شود. ما باید می‌فهمیدیم که تحت فشار قرار می‌گیریم و باید 10 نفره دفاع کنیم. در بخش زیادی از بازی کارمان را خوب انجام دادیم اما در برخی از مقاطع بازی بازیکنان ما نمی‌توانستند برداشت درستی از روند مسابقه داشته باشند و آن را درک کنند در حالی که یوونتوس هرگز در این زمینه دچار اشتباه نشد. خب مسلماً اگر ما جلو می‌افتادیم وضعیت فرق می‌کرد اما ما در این بازی مرتکب کلی اشتباهات بچگانه شدیم. استفاده از موقعیت‌های گلزنی می‌تواند سرنوشت بازی را رقم بزند اما ما در طول 90 دقیقه نتوانستیم باثبات بازی کنیم.» اسپالتی افزود: «همیشه یکی هست که بیش از اندازه آهسته حرکت می‌کند، زیاد حرف می‌زند و به اندازه سایر بازیکنان تیم تلاش نمی‌کند. ما در اکثر دقایق بازی خوب کار کردیم و به موقع به خط دفاع برمی‌گشتیم که این نشانه خوبی بود. متأسفانه یوونتوس بیش از اندازه هوشیار بود و ما ساده‌لوح. آنها راه تلف کردن 5 دقیقه از وقت بازی را بعد از هر خطا می‌دانند.»
مائورو ایکاردی، کاپیتان و بهترین گلزن این فصل اینتر در این بازی حتی یک شوت هم نتوانست به سمت دروازه یوونتوس شلیک کند اما اسپالتی از عملکرد وی راضی بود.
سرمربی سابق رم درباره او گفت: «ایکاردی کاری که می‌بایست انجام دهد را انجام داد. او سخت می‌دوید و راستش را بخواهید نسبت به بازی‌های قبلی تلاش بیشتری برای پس گرفتن توپ از حریف انجام داد و به خوبی خودش را به هافبک‌ها می‌رساند.»
اسپالتی سپس گفت که راجا نایینگولان، هافبک بلژیکی اینتر به بازی بعدی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا مقابل پی‌اس‌وی آیندهوون نمی‌ر‌سد. او گفت: «نایینگولان برای بازی سه‌شنبه شب به موقع آماده نخواهد شد. من در بازی مقابل یوونتوس هم وسینو را روی نیمکت نشاندم چون او در ناحیه عضله چهارسر مشکلی داشت و نمی‌توانست بازی کند. در مورد او هم نمی‌توانم بگویم که قطعاً به بازی مقابل آیندهوون می‌رسد یا نه. ما در مورد او فقط به دستور پزشکان عمل کردیم و اجازه دادیم استراحت کند. با توجه به نبودن روبرتو گالیاردینی و ژوائو ماریو در فهرست بازیکنان ما در لیگ قهرمانان اروپا، من مجبور شدم بورخا والرو را مقابل یوونتوس به میدان بفرستم تا در نیمه دوم به متئو پولیتانو استراحت بدهم و برای بازی سه‌شنبه شب آماده بماند.»
 


Page Generated in 0.0057 sec