printlogo


کد خبر: 174223تاریخ: 1397/9/18 00:00
آلگری: اینتر یک نیمه برای ما مشکل‌ساز شد

ماسیمیلیانو آلگری، مربی یوونتوس بعد از پیروزی یک بر صفر خانگی تیمش مقابل اینتر در دربی ایتالیا، اعتراف کرد که مردان او در نیمه اول بازی از سوی حریف تحت فشار قرار گرفته بودند.
آلگری در پایان بازی به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: «اینتر برای ما در نیمه نخست مشکلاتی را به وجود آورد وقتی که با ژوائو ماریو و روبرتو گالیاردینی دست به حمله می‌زد. به همین دلیل ما برای بستن فضای حرکت آنها مشکلاتی داشتیم. البته موقعیت‌های خطرناک اینتر در نیمه نخست نتیجه اشتباهات بازیکنان خودمان و لو دادن توپ بود. من ماریو مانجوکیچ را به سمت چپ بردم و پس از آن پائولو دیبالا به مراتب بهتر بازی کرد. ما هم از نظر کیفی و فشار آوردن به حریف وضعیت بهتری داشتیم. در نیمه دوم ما عملاً به اینتر فرصت انجام هیچ کاری را ندادیم و چند موقعیت دیگر داشتیم.»
آلگری ادامه داد: «متئو پولیتانو داشت به ما فشار می‌آورد و به همین دلیل من جای دو مدافع کناری‌مان را با هم عوض کردم تا حداکثر استفاده را از توانایی آنها ببریم و پوشش مورد نیاز را داشته باشیم. ژوائو کانسلو در نیمه اول مقابل پولیتانو کمی مشکل داشت. ما داریم روی ارتقای سطح عملکرد دفاعی بازی او کار می‌کنیم اما باید قبول کرد که او از این نظر هم خیلی پیشرفت کرده است. من امروز از بازیکنانم خواستم که کارآمد و تأثیرگذار بازی کنند. در نیمه اول ما با نیمی از توانایی‌های‌مان بازی کردیم اما در نیمه دوم با صبر و حوصله و نظم بیشتر وضعیت‌مان بهتر شد. کانسلو بسیار خوب بازی کرد اما پائولو دیبالا عالی بود. با این حال من باید داگلاس کاستا را وارد زمین می‌کردم چون به سرعت او در کنار زمین نیاز داشتیم. ما می‌دانستیم که سرنوشت لیگ امروز مشخص نمی‌شود اما با این حال نمی‌توانستیم این بازی را ببازیم.»

 


Page Generated in 0.0054 sec