printlogo


کد خبر: 174214تاریخ: 1397/9/18 00:00
انصاری: هر سال در فهرست خروج قرار می‌گیرم

سکونشین استقلال این‌بار در رشت در ترکیب اصلی قرار گرفت و یکی از پنج گل استقلال را نیز به ثمر رساند تا از شدت خوشحالی اشک بریزد. جابر انصاری مهاجم استقلال در خصوص بازی با سپید‌رود اینطور گفت: «در هوای بارانی بازی خوبی انجام دادیم و توانستیم نتیجه خوبی نیز کسب کنیم. امیدوارم روند پیروزی‌های استقلال ادامه داشته و هواداران از ما راضی باشند.»
مهاجم استقلال در مورد اینکه پس از گلش به سپیدرود، اشک ریخت، گفت: «در این مدت خیلی تحت فشار بودم و دوست داشتم در این بازی گل بزنم. بازیکنان به من کمک کردند و از همه آنها تشکر می‌کنم.»
هافبک - مهاجم تیم فوتبال استقلال در خصوص بحث قرار گرفتن نامش در فهرست خروج وینفرد شفر گفت: «برای من جالب است که هر سال در فهرست خروج هستم و این صحبت‌ها ادامه دارد. این حرف‌ها برای من دیگر تکراری شده است. یک بازی دیگر در نیم فصل در پیش داریم و تمرکزم را برای دیدار با پدیده گذاشته‌ام.»ریکاوری روحی تبریزی را نجات می‌دهد؟بعد از جنجال‌هایی که در راه خرید مرتضی تبریزی از ذوب آهن رقم خورد و باشگاه مجبور شد زیر بار هزینه میلیاردی این انتقال برود همه طرفداران این تیم منتظر درخشش فوق‌العاده مهاجم همدانی با پیراهن شماره 11 استقلال بودند اما نه تنها این اتفاق رخ نداد بلکه کار به جایی رسید که تبریزی از برنامه‌های تاکتیکی مربی آلمانی نیز خارج شد.
درست در روزهایی که گمانه‌زنی‌ها در مورد ترک احتمالی استقلال از سوی این بازیکن در زمستان به اوج خود رسیده بود، شفر در نیمه دوم بازی با سپیدرود نزدیک به 30 دقیقه فرصت به تبریزی داد تا توانایی‌های خود را نشان بدهد.
در این دقایق تا دل‌تان بخواهد مرتضی تبریزی صاحب موقعیت گل شد اما هم بدشانس بود هم بی‌دقت تا یکی پس از این دیگری این فرصت‌ها از دست برود.
اوضاع در آن دقایق برای خرید میلیاردی آبی‌ها به قدری سخت پیش رفت که خود تبریزی هم از اتفاقات رقم خورده به ستوه آمد. اتفاقاتی که ریشه در آمادگی نداشتن روحی روانی مهاجم استقلال داشت و به نظر می‌رسد او برای خروج از این بن‌بست نیاز به ریکاوری جدی دارد.
 


Page Generated in 0.0049 sec