printlogo


کد خبر: 174213تاریخ: 1397/9/18 00:00
بعد از استعفای افتخاری
پایان کار دو عضو هیات مدیره استقلال

از مدت‌ها قبل نیز خبر کنار رفتن دو عضو هیات مدیره باشگاه استقلال به دلیل بازنشستگی به گوش می‌رسید که سرانجام این خبر تایید شد و جواب قراب و اکبر عباسی ملکی از هیات مدیره استقلال استعفا دادند.
این دو عضو هیات مدیره البته کار آنچنان خاصی هم برای استقلال انجام نمی‌دادند و عموما حضور آنها در نشست‌های هیات مدیره هیچ ثمره اقتصادی برای این باشگاه نداشت.
با این حال این دو عضو هیات مدیره مدت‌ها در این سمت مهم حفظ شدند تا تنها به واسطه اجرای قانون بازنشستگی از هیات مدیره کنار گذاشته شوند.
درباره جانشین‌های این دو عضو هیات مدیره از مدت‌ها قبل خبرهای گوناگونی به گوش می‌رسد و حتی برخی از مدیران شاغل در لیگ برتر نیز تلاش بسیاری در راستای رسیدن به هیات مدیره استقلال از خود به خرج داده‌اند و از طریق رسانه‌های نزدیک به خود شایعه حضور در هیات مدیره استقلال را به راه انداخته‌اند اما هیچ یک از این نام‌ها مورد توجه تصمیم‌گیران کلان باشگاه استقلال نیستند و قرارشده به زودی وزارت ورزش و جوانان در این راستا تصمیم بگیرد.
بدون شک حضور افرادی که از لحاظ اقتصادی صاحب ایده‌ها و برنامه‌های تازه باشند می‌تواند به باشگاه استقلال کمک کند و وضعیت بهتری را برای این باشگاه به وجود آورد. البته جدا از این دو نفر باید یک عضو دیگر هم به هیات مدیره باشگاه استقلال اضافه شود تا تعداد اعضای آن به عدد پنج برسد.
در حال حاضر تنها امیرحسین فتحی و حسن زمانی به‌عنوان اعضای هیات مدیره در باشگاه استقلال فعالند و 3 عضو دیگر باید به این هیات مدیره اضافه شود. پیش‌تر نیز سیدرضا افتخاری، یکی از ضعیف‌ترین مدیران تاریخ باشگاه استقلال از سمت خود در هیات مدیره استقلال استعفا داده بود.استقلال یک پله فاصله تا بالانشینی


استقلال در دیدار برابر سپیدرود موفق شد برای نخستین مرتبه در لیگ امسال به سومین برد پی در پی خود دست پیدا کند و بیش از یک سوم دیگر مسابقات گل بزند.
استقلالی‌ها که فصل را خوب شروع نکردند، 12 امتیاز 4 مسابقه پایانی را هدف گذاری کرده بودند که حالا موفق به کسب 9 امتیاز شدند و برای پایان قابل قبول در نیم فصل، نیاز به سه امتیاز دیدار با پدیده، رقیب مستقیم خود دارند.
هر چند نیم فصل اول استقلال خیلی سخت شروع شد و با حذف از لیگ قهرمانان و جام حذفی بسیار تلخ و سخت شده بود اما حالا یک برد برابر پدیده می‌تواند استقلال را به پایانی شیرین در این نیم فصل برساند تا با توجه به دیدار رو در روی سپاهان و پرسپولیس، آبی‌ها با کسب سه امتیاز رسما به جمع تیم‌های بالانشین اضافه شوند. استقلال هم اکنون 6 امتیاز با صدر جدول و پدیده فاصله دارد که یک برد در دیدار رو در رو می‌تواند آبی‌ها را به نیم فصل دوم و رقابت با تیم‌های صدرنشین امیدوار کند تا استقلال در نیم فصل دوم لباس یک مدعی را بر تن کند.

 


Page Generated in 0.0053 sec