printlogo


کد خبر: 174212تاریخ: 1397/9/18 00:00
اردوگاه آبی
استقلال بی‌خیال سوپرجام نشده
پیگیری‌های بی‌اثر
 این روزها خطیر معاون استقلال پنهانی و دور از چشم همه در حال بررسی یکسری از امور از جمله جذب بازیکن است، البته مثل اینکه هنوز استقلالی‌ها بی‌خیال سوپرجام هم نشده‌اند و همچنان پیگیر ماجرا هستند.
خطیر در خصوص فعالیت‌های خود اینطور می‌گوید: «دنبال تقویت تیم هستیم، ولی می‌خواهیم در آرامش کار‌ها را دنبال کنیم و امیدواریم با شکست پدیده نیم‌فصل را با خاطره‌ای خوب تمام کنیم. قرار است به زودی جلسه‌ای با حضور شفر و کمیته فنی برگزار کنیم تا نقاط ضعف را بررسی کرده و برای جذب بازیکن اقدام کنیم. پس از این جلسه فهرست ورود و خروج را اعلام می‌کنیم و تیم ما به خودباوری رسیده است.»
معاون ورزشی باشگاه استقلال در مورد پیگیری‌های این باشگاه در مورد رای سوپرجام می‌گوید: «در حال پیگیری هستیم و پا پس نمی‌کشیم و دنبال حق خود هستیم. با قدرت این پرونده را پیگیری می‌کنیم.»
شفر در مورد بازگشت منتظری چه تصمیمی می‌گیرد؟
پژمان منتظری مدافع ملی‌پوش استقلال از ابتدای این فصل یکی از ثابت‌ترین بازیکنان این تیم بود و به شکلی تغییر ناپذیر در همه بازی‌ها به کار گرفته می‌شد.
منتظری تا هفته نهم هم برای این تیم بازی کرد و به دلیل آسیب‌دیدگی از هفته دهم از ترکیب آبی‌پوشان بیرون رفت. بازی استقلال و سپیدرود پنجمین دیداری بود که این ملی‌پوش در ترکیب تیمش حضور نداشت.
بعد از مصدومیت منتظری، زوج جوان دانشگر - چشمی در قلب خط دفاعی آبی‌‌پوشان تشکیل شد که شکل‌گیری این زوج مصادف شد با افت فاحش تعداد گل‌های خورده آبی‌پوشان.
حال که منتظری رفته‌رفته به شرایط بازگشت به میدان رسیده است، به نظر می‌رسد باتوجه به هماهنگی ایجاد شده بین دانشگر و چشمی، کار ساده‌ای برای بازگشت به ترکیب ثابت آبی پوشان نداشته باشد. باید دید در بازی‌های آینده شفر به چه شکلی از این ۳ مدافع استفاده خواهد کرد. 


Page Generated in 0.0050 sec