printlogo


کد خبر: 174211تاریخ: 1397/9/18 00:00
مصاحبه
به باقری نحوه شوت زدن را یاد دادم
طاهری: شفر مانند پدر
ما است
 بعد از بازی استقلال و سپید‌رود شفر از یک نفر تعریف کرد و او را عامل اصلی درخشش باقری در چند بازی اخیر استقلال دانست. سرمربی آلمانی استقلال برای نخستین بار از طاهری دستیار ایرانی خود بابت کار مضاعف با باقری تشکر کرد. همین نکته باعث شد تا طاهری روز گذشته زیر ذره‌بین رسانه‌ها رفته و مطبوعات ورزشی به سراغش بروند تا در این ارتباط با او صحبت کنند. مربی استقلال قبل از هر چیزی بازی استقلال و سپید‌رود را اینطور آنالیز کرد: «با این پیروزی، روند رو به رشد استقلال ادامه پیدا کرد. بازیکنان با تلاش، تعصب و غیرت‌شان این نتیجه را رقم زدند. با اینکه بازی در چمن مصنوعی برگزار شد اما بازیکنان بازی خوبی انجام داده و آن چیزی را که انتظار داشتیم، به نمایش گذاشتند.»
طاهری در خصوص اینکه شفر پس از پایان بازی از او تشکر کرد که با فرشید باقری در تمرین‌ها اختصاصی کار می‌کند، اینطور می‌گوید: «باید از شفر تشکر کنم که حس پدرانه‌ای نسبت به همه دارد. او مانند پدر دست‌ همه را می‌گیرد و کمک و راهنمایی می‌کند. از او تشکر می‌کنم که چنین صحبتی درباره من انجام داده است. من مربی هستم و وظیفه‌ام کار کردن با بازیکنان است. همانطور که یاد داده‌اند چطور شوت بزنم، من این کار را به نسل بعدی انتقال می‌دهم. مطمئنم باقری نیز به نسل بعدی خود یاد خواهد داد که چطور بهتر شوت بزنند.»
طاهری حرف‌هایش را در مورد باقری اینطور ادامه داد: «به باقری گفتم تو هافبک کاملی هستی و اگر شوت زدن را یاد بگیری، بازیکنی شش‌دانگ می‌شوی. او علاقه نشان داد و پس از تمرین‌ها ماند تا با هم تمرین کنیم. نه تنها باقری، بلکه دیگر بازیکنان نیز تلاش بیشتری از خود نشان می‌دهند. باقری شاگرد باهوشی است و زود یاد گرفت و توانست در دو بازی اخیرمان سه گل بزند.»


توافق شفاهی حنیف با استقلال
حنیف عمران‌زاده که از باشگاه استقلال طلب دارد به احتمال زیاد به زودی با این باشگاه تسویه حساب می‌کند. مسوولان استقلال قول دادند در صورت رسیدن نخستین پول به باشگاه طلب این بازیکن پرداخت خواهد شد. این در حالی است که عمران‌زاده از باشگاه چک دریافت نکرده و توافق طرفین شفاهی بوده است.


 


Page Generated in 0.0046 sec