printlogo


کد خبر: 171741تاریخ: 1397/8/20 00:00
برخی بازیکنانم تجربه‌شان در لیگ قهرمانان از حضور در لیگ داخلی بیشتر است!
برانکو: این بازیکنان قهرمان هستند

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد که تیمش توانایی بازی تهاجمی در فینال را نداشته است. برانکو بعد از پایان دیدار تیمش با کاشیما در نشست خبری اظهار داشت: «قهرمانان من بازیکنانم هستند و تلاش کردند و از خود انرژی گذاشتند. آنها از نظر من برنده هستند.»
وی افزود: «خوشحالم و به این جو ورزشگاه آزادی افتخار می‌کنم که هواداران نشان دادند در دنیا بهترین هستند. بابت این حمایت از همه آنها ممنون هستم.»
برانکو تاکید کرد: «متاسفم که قهرمان نشدیم، در حالی که می‌توانستیم به این مهم برسیم. افتخار می‌کنم که فینال آسیا با چنین فضایی برگزار شد. هواداران و بازیکنان ما نشان دادند که فوتبال در ایران چگونه است چون روح و بازی جوانمردانه داشتیم. از گرشاسبی و هیات مدیره پرسپولیس تشکر می‌کنم که آنها هم حمایت کردند تا نتایج درخشانی کسب کنیم.»
وی تاکید کرد: «البته بعد از این باخت باید شرایط را عادی کنیم اما انتظار دارم این بازی انگیزه مضاعفی برای کار بازیکنانم شود. متاسفانه انصاری مصدوم شد و شواهد نشان می‌دهد مصدومیت او ساده نیست. باز هم به بازیکنانم تبریک می‌گویم که در لیگ قهرمانان بازی خوبی اجرا کردند و از همین‌جا به تیم ژاپنی تبریک گفته و برای آنها در جام باشگاه‌های جهان آرزوی موفقیت می‌کنم.»
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه دستش خالی بوده و با کمبود بازیکن مواجه شده، گفت: «من همیشه گفته‌ام حداکثر اعتماد به این بازیکنانم را دارم. ما تجربه متوسط رو به پایینی در این سطح از بازی‌ها داریم. چند بازیکن از تیم ما رفتند و چند نفر هم مصدوم شدند، نعمتی هم محروم شد و همه اینها شرایط را سخت کرد. باز هم به همین بازیکنان تبریک می‌گویم و نمی‌خواهم به گذشته فکر کنم بلکه به پیش‌رو و آینده فکر خواهم کرد.»
وی در خصوص اینکه پرسپولیس فرم هجومی همیشگی را نداشت، گفت: «ما یک تیم جوان داریم و آنها دوست دارند هجومی بازی کنند اما به هر حال حریف هم وضعیت خودش را داشت. آنها بازی سرعتی توام با پاسکاری را ارائه می‌کردند و طبیعی بود مثل همیشه بازی نکنیم. همین الان تعداد بازی‌های بازیکنان جوان ما در آسیا بیشتر از لیگ برتر است. طبیعی بود به خاطر تجربه کم‌شان نمی‌توانند خود را با کیفیت مسابقات آسیا تطبیق بدهند وگرنه ما در بازی‌های قبل فوتبال هجومی ارائه می‌کردیم. طبیعی است با شرایط فعلی نتوانیم مقابل تیم ژاپنی هجومی بازی کنیم. من هیچ گله‌ای از بازیکنانم ندارم و آنها تلاش خود را
انجام دادند.»
سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه امروز بعد از ۲ دهه خبرنگاران خانم و تماشاگران زن به ورزشگاه آمدند و چقدر امید دارید این اتفاق تکرار شود، گفت: «من 4 سال است که در ایران هستم. هر روز در شهر با خانم‌هایی رو به رو می‌شوم که با فوتبال درگیر هستند. خوشحالم که خانم‌ها در ورزشگاه حضور داشتند و امیدوارم مسوولان هم راه حلی پیدا کنند که خانم‌ها بعد از این در این مسابقات بیشتر شرکت داده شوند. اتفاقی که مردم را به ورزشگاه‌ها می‌کشاند همین است، جوانان به ورزش روی می‌آورند و ورزش کردن یکی از بهترین راه‌ها است.»


Page Generated in 0.0054 sec