printlogo


کد خبر: 171718تاریخ: 1397/8/20 00:00
خبر و مصاحبه


امامی‌فر: امیدوارم برد مقابل فولاد در مسابقات بعدی هم رخ دهد


علیرضا امامی‌فر مربی سپیدرود بعد از پیروزی یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان می‌گوید: «بازی سختی را با پیروزی پشت سر گذاشتیم.
 مسابقات قبلی فولاد را که آنالیز کردیم به این نتیجه رسیدیم که بازی سختی در پیش داریم. این اتفاق امروز رقم خورد. مهم این بود که نتیجه یک بر صفر را حفظ کردیم و برنده شدیم.»
 او حرف‌هایش را اینطور ادامه می‌دهد: «تیمی که 14 تفاضل گل منفی دارد باید برای کسب امتیاز تلاش کند.
 تلاش بچه‌ها قابل تقدیر بود. خوشحالم که شخصیت تیمی سپیدرود در حال شکل گرفتن است. لیاقت این تیم با این مهره‌ها خیلی بیشتر است. فولاد تیم بسیار سختی بود و بازیکنان این تیم فوق‌العاده پرس می‌کردند. تیمی که 10 نفره می‌شود تلاش بیشتری در زمین خودش می‌کند. هر چه کردیم که نبض بازی را در اختیار بگیریم نشد. برای ما مهم این بود که بچه‌های تیم دفاع کردن را یاد گرفتند. امیدوارم این اتفاق در مسابقات بعدی هم رخ دهد.»

 


جریمه مالی سنگین فولاد بعد از باخت
 به قعرنشین


نتایج ضعیف فولاد در فصل هجدهم لیگ برتر به رغم هزینه‌های سرسام‌آور این باشگاه باعث شد تا مسوولان باشگاه در اقدامی بازدارنده 20 درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی این باشگاه کسر کنند. بعد از باختی که فولادی‌ها مقابل سپیدرود داشتند و نتوانستند از امتیاز میزبانی مقابل قعر‌نشین لیگ برتر استفاده کنند، سران این باشگاه کسر قرارداد بازیکنان و اعضای کادرفنی باشگاه را در دستور کار قرار دادند تا شاید فولاد از هفته‌های آتی نتایج بهتری به دست آورد. البته سپیدرود رشت بعد از پیروزی بیرون خانه مقابل فولاد یک پله صعود کرد. شکست فولادی‌ها مقابل سپیدرود از یک منظر هم مهم بود. اینکه باخت آنها باعث شد نفت مسجد سلیمان دیگر تیم خوزستانی به قعر جدول سقوط کند..


Page Generated in 0.0050 sec