printlogo


کد خبر: 171702تاریخ: 1397/8/20 00:00
واکنشاستان: سپیدرود
 وقت کشی کرد
ایلی استان در نشست خبری بعد از شکست یک بر صفر تیمش مقابل سپیدرود رشت گفت: «خیلی سخت است بعد از این بازی تجزیه و تحلیلی در مورد اتفاقات داشته باشیم.
 سعی کردیم به بازی برگردیم اما متاسفانه گل نزدیم و گل خوردیم. وقتی 10 نفره شدیم سعی کردیم نتیجه را بازگردانیم.
 شانس‌های متعددی ایجاد کردیم. وقتی گل نزنیم می‌بازیم. تجزیه و تحلیل می‌کنیم و در ادامه کارمان را پیش می‌بریم.»
سرمربی فولاد در واکنش به اینکه بازیکنان این تیم حس راه رفتن هم در زمین نداشتند، این پاسخ را داد: «نمی‌خواهم حرفی بزنم که به کسی توهین شود اما بهترین آنالیزورها هواداران هستند.
 خیلی در این بازی شانس گلزنی داشتیم اما در محوطه جریمه حریف ضربه نهایی را نزدیم. به عقیده من در 45 دقیقه اول شانس‌های بی‌شماری داشتیم. 2 توپ بلند ارسال شد که یکی منجر به گل شد.
در نیمه دوم 10 نفره بودیم و کار سخت بود. با توجه به 10 نفره بودن سعی کردیم کوتاه بازی کنیم و با پاسکاری به محوطه جریمه حریف برسیم اما در زدن ضربه نهایی موفق نبودیم.»
سرمربی فولاد خوزستان در مورد اینکه چرا نام صابر حردانی در فهرست 18 نفره نبود، گفت: «او از لحاظ فیزیکی هنوز آمادگی حضور در بین 18 نفر را نداشت.
 به صابر حردانی خیلی علاقه دارم و سعی کردم برای او فرصت بازی ایجاد کنم اما در حال حاضر آمادگی بازی را ندارد. او اخیرا از بند مصدومیت رها شده است.
 در بازی قبل هم ما شانس‌های زیادی داشتیم اما گل نزدیم. در این مسابقه سینا مریدی و فرزاد جعفری هم محروم بودند. در هر بازی که بخواهید تغییرات داشته باشید کارتان سخت می‌شود.
همیشه گفتم مشکل ما در یک سوم زمین حریف است. کارهای هجومی زیادی داشتیم اما در گل زدن مشکل داشتیم.»
 از استان پرسیدند که آیا قبول داری برخی بازیکنان برایت بازی نمی‌کنند که این واکنش را نشان داد: «این مساله را قبول ندارم. به بازیکنان اعتقاد دارم.
 ما سه بازی تا نیم فصل داریم و سپس 2 ماه استراحت در پیش است. امیدوارم مدیریت تصمیم درستی بگیرد و از این تعطیلات بهترین استفاده شود. خودتان مربی هستید و می‌دانید ما چند بار وارد محوطه جریمه حریف شدیم. در این شرایط کیفیت بازیکنی موثر خواهد بود که توپ را گل کند. ما با بازیکنان دایم کار می‌کنیم. تیمی که قصد بازی دفاعی را دارد و فقط روی توپ بلند برنامه دارد کار شما را برای باز کردن بازی بسته حریف سخت می‌کند. آنها وقت‌کشی زیادی هم در جریان بازی داشتند.»
 


Page Generated in 0.0028 sec