printlogo


کد خبر: 171676تاریخ: 1397/8/20 00:00
خبرکوتاهپردل و مقصود نمایندگان ایران در ناین‌بال قهرمانی جهان
محمدعلی پردل و علی مقصود با پیروزی در دیدارهای انتخابی به‌عنوان نمایندگان ایران در رقابت‌های ناین‌بال قهرمانی جهان حضور پیدا می‌کنند. رقابت‌های ناین‌بال قهرمانی جهان از ۲۳ تا ۲۹ آذرماه به میزبانی دوحه قطر برگزار می‌شود. به همین منظور دیدارهای انتخابی تیم ملی با حضور چهار بازیکن برتر رده‌بندی کشوری پاکت بیلیارد انجام شد و در پایان علی مقصود و محمدعلی پردل موفق شدند با کسب بیشترین امتیاز جواز حضور در این رقابت‌ها را کسب کنند. در این رقابت‌های انتخابی علی مقصود، علی وهاب، محمدعلی پردل و آرمین محمودی چهار بازیکن اول رده‌بندی پاکت بیلیارد ایران بودند که برای حضور در این مسابقات با یکدیگر رقابت کردند. لازم به ذکر است قضاوت مسابقات انتخابی پاکت بیلیارد بر عهده فرهاد محمدی داور بین‌المللی کشورمان بود.
 
تایید صلاحیت ۴ کاندیدا برای ریاست فدراسیون ورزش کارگری
از سوی وزارت ورزش و جوانان از بین ۷ کاندیدای شرکت کننده برای ریاست فدراسیون ورزش کارگری، تنها ۴ نفر تایید صلاحیت شدند. انتخابات فدراسیون آماتور ورزش کارگری نیمه اول آذر برگزار می‌شود و برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون آماتور ورزش کارگری از بین ۷ کاندیدایی که ثبت‌نام کرده بودند صلاحیت ۴ نفر از سوی وزارت ورزش و جوانان مورد تایید قرار گرفت. محمود علیزاده (نایب رییس فدراسیون ورزش‌های روستایی و عشایری و مدیر کل پیشین ورزش وزارت کار)، محمد سلطانی (معاون مدیر کل ورزش وزارت کار استان تهران در امور مجامع)، احد پورایرانی (رییس پیشین ورزش کارگری استان اردبیل)، مهدی‌حامد حاجی‌پور (مسوول مجموعه ورزش کارگری شهید معتمدی)، حمیدرضا محمدی (سرپرست هیات ورزش کارگری استان خراسان رضوی)، محمدرضا بهادران (مسوول ورزش محلات در سازمان ورزش شهرداری) و جواد رمضی (سرپرست فدراسیون آماتور ورزش کارگری) کاندیداهای شرکت‌کننده در انتخابات ریاست فدراسیون آماتور ورزش کارگری بودند که از بین این ۷ کاندیدا، تنها صلاحیت محمود علیزاده، محمد سلطانی، مهدی‌حامد حاجی‌پور و جواد رمضی از سوی وزارت ورزش و جوانان مورد تایید صلاحیت قرار گرفت.
 
اعلام آمادگی برای ساخت سالن وزنه‌برداری در ایلام به نام «علی هاشمی»
قهرمانی علی هاشمی در مسابقات وزنه‌برداری قهرمانی جهان ۲۰۱۸ موجی از خوشحالی برای ایران و مخصوصا ایلام به ارمغان آورد. در روزهای گذشته بسیاری از مسوولان استانی این قهرمانی را تبریک گفتند و حالا شنیده شده که مسوولان استان ایلام ابراز علاقه کردند سالنی به نام علی هاشمی در ایلام ساخته شود. استاندار ایلام در مراسمی که در این شهر بعد از کسب مدال طلای قهرمانی جهان توسط علی هاشمی در ترکمنستان برگزار شد، ضمن تمجید از عملکرد این ورزشکار وعده داد تا سالنی در ایلام به نام علی هاشمی ساخته شود تا به این ترتیب استعدادهای این رشته در این شهر بتوانند به راحتی وارد این رشته شده و برای رسیدن به سکوهای جهانی تلاش کنند.
 
مسابقات بین‌المللی فیوچرز آفریقای جنوبی
پایان کار تنیسور ایرانی با مقام سومی
نداف از ایران جایگاه سوم رقابت‌های بین‌المللی تنیس فیوچرز آفریقای جنوبی را از آن خود کرد. در حالی رقابت‌های بین‌المللی تنیس فیوچرز به میزبانی آفریقای جنوبی پیگیری شد که از بین تنیسورهای حاضر در جدول اصلی مسابقات، حمیدرضا نداف از ایران در جایگاه سوم ایستاد. در مرحله نیمه نهایی این مسابقات نداف برای رسیدن به دیدار پایانی بازی‌ها به مصاف نماینده آرژانتین رفت و در پایان با نتیجه 6 بر یک و 2 بر 6 از حریف خود شکست خورد و به همراه تنیسوری از آمریکا در جایگاه سوم رقابت‌ها ایستاد. به این ترتیب نماینده کشورمان با قرار گرفتن در جایگاه سوم مسابقات به کار خود در این بازی‌ها پایان داد. مسابقات بین‌المللی تنیس فیوچرز امروز با معرفی برترین‌های بخش انفرادی به پایان می‌رسد. این مسابقات به مدت یک هفته به میزبانی آفریقای جنوبی برگزار شد.


 


Page Generated in 0.0086 sec