printlogo


کد خبر: 171675تاریخ: 1397/8/20 00:00
ناظر داوری: اگر سوالی دارید از یاوری بپرسید
ناظر سازمان لیگ: گزارشم را به کمیته‌ مسابقات دادم!
پس از درگیری‌ها در دیدار والیبال بین تیم‌های شهرداری ارومیه و پیام مشهد، ناظران داوری و سازمان لیگ نیز پاسخ روشنی درباره آنچه اتفاق افتاد، ندادند.
پس از حواشی و درگیری‌های عجیب و غریب در ست پنجم دیدار والیبال تیم‌های شهرداری ارومیه و پیام مشهد که با برتری مشهدی‌ها پایان یافت و منجر به زد و خورد و شکایت در کلانتری شد، ناظران بازی نیز نسبت به اتفاقات داوری و وقفه ۴۰ دقیقه‌ای که در امتیازات پایانی ست پنجم رخ داد، حرفی نزدند و در واقع هر کدام به جای پاسخگویی، جواب دادن در این باره را به افراد دیگری ارجاع دادند.
در همین خصوص امیدوار حاتمی، ناظر کمیته‌ داوران، درباره اتفاقات داوری و تغییر رای داور اول پس از مشاهده صحنه مشکوک در گوشی موبایل، گفت: «نماینده سازمان لیگ آقای یاوری بود و مطمئنا گزارشی نوشته است اما من هم صحبت‌هایی که شده است را تایید می‌کنم. در این بازی داوران خط اشتباه‌های مکرر زیادی داشتند و همین مساله روی داور اول نیز تاثیر گذاشت. در صحنه درگیری موسوی نیز یک فرد که به نظر از عوامل باشگاه بود دخالت کرد. می‌توانید از یاوری موضوع را پیگیری کنید.»
در ادامه‌ یاوری ناظر سازمان لیگ نیز بدون اینکه پاسخ دقیقی بدهد، گفت‌: «من گزارش کاملی درباره این بازی آماده کرده‌ام و آن را تقدیم فدراسیون می‌کنم. در حال‌ حاضر هم نمی‌توانم قانونا صحبتی کنم و اگر سوالی هست از کمیته‌ مسابقات و شخص آقای یزدان‌پناه باید پرسیده شود.»
حالا برای رسیدن به پاسخ مناسب و کامل درباره این ماجرای عجیب و دیدن موضع فدراسیون و کمیته داوران درباره استفاده از موبایل و دوربین صدا و سیما در داوری و همچنین درگیری‌های پس از بازی باید تا تشکیل کمیته انضباطی منتظر باشیم. کمیته‌ای که البته فردا تشکیل جلسه می‌دهد اما بعید است درباره این ماجرا تصمیمی بگیرد.

 


Page Generated in 0.0055 sec