printlogo


کد خبر: 171674تاریخ: 1397/8/20 00:00
موسوی: در ارومیه صحنه‌هایی دیدم که باور نمی‌کنم!
عامل تیم ارومیه هر کاری دلش می‌خواست کردسرعتی‌زن ملی‌پوش تیم والیبال پیام خراسان می‌گوید حدود 45 دقیقه بازی متوقف شد و در این بین تماشاگران تلفن همراه خود را می‌آوردند تا داور بتواند صحنه مورد نظرش را ببیند و نظر بدهد. ما این صحنه‌ها را باور نمی‌کردیم و وسط زمین نشسته و فقط می‌خندیدیم!
سیدمحمد موسوی در مورد حاشیه‌های دیدار تیم‌های شهرداری ارومیه و پیام خراسان در هفته ششم لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور گفت: «واقعاً نمی‌دانم چه باید بگویم که حق مطلب ادا شود. فکر می‌کنم بازی از دست داور خارج شده بود، چون داوران خط بسیار مغرضانه پرچم می‌زدند و با توجه به جوی که وجود داشت داور هم جرات نداشت نظر آنها را رد کند.»
او ادامه داد: «من کاویان، داور این مسابقه را به خوبی می‌شناسم و می‌دانم داوری نیست که بخواهد مغرضانه سوت بزند. داوران خط چندین بار خطاهای سر دفاع، داخل و بیرون بودن توپ و ... را به اشتباه پرچم زدند و همه ما را کلافه کرده بودند.
 داوران معمولاً در چنین مواردی اگر خودشان صحنه را دیده باشند نظر داوران خط را رد کرده و نظر خودشان را اعلام می‌کنند اما در بازی ما داور دستور تکرار می‌داد؛ کاری که چندان در والیبال دنیا عرف نیست، چون یا داور صحنه را دیده که نظر خودش را می‌دهد یا ندیده و به نظر داوران خط اعتماد می‌کند.»
سرعتی‌زن ملی‌پوش تیم والیبال پیام خراسان به اتفاق عجیب داوری این بازی نیز اشاره‌ کرد: «بازی می‌توانست با نتیجه 3 بر یک به سود ما تمام شود اما باز هم شاهکار داوران خط موجب شد کار به ست پنجم برسد.
 زمانی که بازی در ست پنجم متوقف شد، چند نفر از مسوولان تیم پریدند وسط زمین و مربی آنها دور زمین می‌دوید! حدود 45 دقیقه بازی متوقف شد و در این بین تماشاگران موبایل‌های خود را می‌آوردند تا داور بتواند صحنه مورد نظرش را ببیند و نظر بدهد. ما این صحنه‌ها را باور نمی‌کردیم و وسط زمین نشسته و فقط می‌خندیدیم!»
موسوی ادامه داد: «به حاتمی، ناظر بازی گفتم که از داور بخواهد تا زودتر تکلیف مسابقه را مشخص کند که او هم این کار را کرد. زمانی که حاتمی درخواستش را اعلام کرد، داور از سکوی خود پایین آمد و به سراغ دوربین‌های صدا و سیما رفت تا از آنجا بتواند صحنه را دیده و اعلام نظر کند! بعد از 45 دقیقه دستور به تکرار آن امتیاز داد.»
وی در مورد درگیری با کارمند شهرداری ارومیه در پایان بازی نیز گفت: «زمانی که من مشغول صحبت با داور بودم یک فرد سن‌دار به سمت من حمله کرد که از عوامل تیم شهرداری ارومیه بود. زمانی که با این صحنه روبه‌رو شدم هیچ واکنشی نداشتم و فکر می‌کنم فیلم این صحنه هم موجود باشد. او هر کاری که دلش خواست کرد؛ فحش داد، رفتار زننده‌ای داشت و در نهایت مرا هم هل داد. من هم چون او را می‌شناختم صبر کردم تا پایان بازی و شکایت نامه‌ای نوشتم.»
 


Page Generated in 0.0084 sec