printlogo


کد خبر: 171666تاریخ: 1397/8/20 00:00
به مورینیو توهین نکردم
دیبالا: بازی مقابل ایگواین عجیب استپائولو دیبالا گفته که هرگز به ژوزه مورینیو توهین نکرده است. پس از بازی یوونتوس و منچستریونایتد که با پیروزی دیرهنگام مردان مورینیو همراه بود، مورینیو رو به طرفداران یووه کرد و دستش را پشت گوشش گذاشت. پس از این کار او، دیبالا و لئو بونوچی به‌سرعت به سمت او رفتند و برخورد تندی با او داشتند.
دیبالا حالا گفته است: «به او گفتم که لازم نیست چنین ژستی به خود بگیرد. نیازی نبود که تنش بیشتری ایجاد شود، چون تنش به اندازه کافی وجود داشت. گاهی به شما توهین می‌کنند که این بد است اما اینکه به تنش موجود دامن بزنید...
من به او گفتم که نیازی نیست این کار را انجام بدهد. من به او توهین نکردم. فقط همین را گفتم و بعد رفتم.»
یوونتوس در بازی بعدی خود به مصاف میلان می‌رود و دیبالا درباره این مسابقه می‌گوید: «به نظرم هر دو تیم در شرایط خوبی پا به این دیدار می‌گذارند. هر دو تیم در تمامی رقابت‌ها خیلی عالی کار کرده‌اند و مطمئنم که این بازی بزرگی خواهد شد، همانطور که بازی‌های پیشین یووه - میلان اینطور بوده است.
ما امیدواریم که بازی بزرگی پیش رو باشد و ما سه امتیاز را به خانه ببریم.»
گونسالو ایگواین، بازیکن یوونتوس که به‌صورت قرضی در میلان بازی می‌کند امروز احتمالا مقابل تیم سابقش قرار خواهد گرفت. دیبالا می‌گوید: «چند روز پیش صحبت کردیم و حس عجیبی بین‌مان وجود داشت. من او را می‌شناسم، ما با هم بازی کرده‌ایم و قهرمانی‌های بسیاری با هم به دست آورده‌ایم. پس عجیب است که به‌عنوان رقیب مقابل او بازی کنم اما هر کدام از ما نهایت تلاش خود را برای تیم خود انجام خواهیم داد.
من از او درباره مصدومیتش نپرسیدم. داگلاس کاستا و من حتی برای او یک ویدئوی طنزآمیز فرستادیم، چون ما همیشه با هم بودیم. حالا هم منتظر جوابش هستیم!»
دیبالا در این فصل شروع خوبی نداشت اما در هفته‌های اخیر بسیار بهتر شده است. او می‌گوید: «مربی (مکس آلگری) به من آزادی عمل بیشتری برای حرکت در میدان داده است و فکر می‌کنم به این ترتیب می‌توانیم ضربه بیشتری به رقیبانمان بزنیم. کریستیانو رونالدو بیشتر به سمت چپ تمایل دارد اما او هم زیاد حرکت می‌کند و در واقع گلی که در منچستر زدم روی سانتر او از سمت راست بود. زمانی که ماریو مانجوکیچ بازی می‌کند بیشتر نقطه ارجاع ماست. داگلاس کاستا و فدریکو برناردسکی هم هستند. به این ترتیب در حملات گزینه‌های فراوانی داریم.
به نظرم برای مربی بی‌تردید سخت است که همه ما را در زمین بگذارد، چون ما داریم واقعا عالی بازی می‌کنیم و به سطح خیلی خوبی در حملات رسیده‌ایم. فکر نمی‌کنم کار برای مربی آسان باشد.»
دیبالا پیراهن شماره 10 را به تن می‌کند و اخیرا 44امین سالگرد تولد الساندرو د‌ل‌پیرو بوده که معروف‌ترین بازیکنی است که پیراهن شماره 10 یوونتوس را پوشیده است. دیبالا می‌گوید: «برای او پیام فرستادم، چون من همیشه می‌خواهم از فرصت استفاده و از او تشکر کنم. او انسانی بزرگ است که همیشه از من تعریف می‌کند. این مایه خوشحالی من است چون او بازیکن بزرگی است و انسان بزرگی.»
 منبع: فوتبال ایتالیا

 


Page Generated in 0.0055 sec