printlogo


کد خبر: 171665تاریخ: 1397/8/20 00:00
رونالدو: شکست مقابل منچستریونایتد در بهترین زمان ممکن بود


کریستیانو رونالدو، مهاجم یوونتوس در آستانه بازی با میلان گفته که شکست مقابل منچستریونایتد تاثیر خوبی روی یووه خواهد گذاشت.
تیم سابق رونالدو توانست در تورین با گل‌های دقایق پایانی، یوونتوس را2  بر یک شکست دهد. یوونتوس در هر سه بازی پیشین خود در اروپا پیروز شده بود و در لیگ هم در 11 مسابقه، 10 برد کسب کرده بود.
رونالدو گفت: «شکست هرگز خوب نیست اما شاید این شکست در بهترین زمان ممکن از راه رسیده باشد. ما تیمی عالی داریم. ما صدرنشین گروه هستیم و مطمئنم به‌عنوان تیم اول از گروه صعود خواهیم کرد.»
یووه همچنین هفته پیش مقابل کالیاری نزدیک بود در دقایق پایانی گل تساوی را دریافت کند اما اینطور نشد و آنها یک گل دیگر هم زدند و بازی را 3 بر یک بردند. جورجیو کیه‌لینی، مدافع یووه می‌گوید: «اگر می‌خواهیم به فینال مادرید برسیم، باید از بازی مقابل منچستریونایتد درس بگیریم چون مساله بر سر جزییات ریز است. باید این بازی را به‌راحتی می‌بردیم اما ما هنوز مدعی هستیم و بهتر است حالا ببازیم تا اینکه بعدتر شکست بخوریم اما باید بهتر از این عمل کنیم. این باخت باعث می‌شود یکی دو درجه پایین‌تر بیاییم.»
میلان در بازی با یوونتوس چندین بازیکن خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. ماسیمیلیانو آلگری، مربی یووه می‌گوید: «ما باید همین حالا خودمان را پیدا کنیم چون بازی مهمی در خانه میلان پیش رو داریم. ما باید به تلاش خود ادامه بدهیم.»
 


Page Generated in 0.0059 sec