printlogo


کد خبر: 171663تاریخ: 1397/8/20 00:00
زلاتان ابراهیموویچ:
احتمال رفتن من به میلان بیشتر از احتمال رفتن ونگر به این باشگاه است


زلاتان ابراهیموویچ گفته که احتمال بازگشت او به میلان بیشتر از احتمال رفتن آرسن ونگر به این تیم است. او همچنین می‌گوید که در لس‌آنجلس گلکسی از شرایط راضی است. خبرهای زیادی از بازگشت این مهاجم به میلان در ژانویه به گوش می‌رسید و از سوی دیگر خبر رسیده که ونگر ممکن است جانشین جنارو گتوزو روی نیمکت شود.
ابراهیموویچ می‌گوید: «به نظرم احتمال اینکه من به میلان برگردم بیشتر از این است که آرسن ونگر به این تیم برود. من فکر نمی‌کنم او بخواهد به ایتالیا برود و با آن چالش روبه‌رو شود. میلان چالش آسانی نیست. نمی‌دانم که چه کار خواهم کرد. می‌دانم که باشگاه‌های اروپایی بسیاری به جذب من علاقه دارند اما من اینجا راضی‌ام. من عاشق زندگی‌ام در اینجا هستم. خانواده‌ام هم همینطور. من یک چالش می‌خواهم، دلیلی برای اینکه به بازی ادامه بدهم. من نمی‌خواهم فقط چون زلاتان ابراهیموویچ هستم به یک باشگاه بروم. من می‌خواهم بروم و تفاوت را رقم بزنم. این کاری است که همیشه، همه جا انجام داده‌ام.»
ماکسول، دوست صمیمی ایبرا در حال حاضر یکی از مدیران پاری‌سن‌ژرمن است. زلاتان می‌گوید: «او در پی‌اس‌جی کار می‌کند و تلاش می‌کند که باشگاه را بزرگ‌تر کند. او خیلی راضی است و من هم برای او خوشحالم. ما تقریبا هر روز تلفنی حرف می‌زنیم. راستی پی‌اس‌جی می‌خواهد که من برگردم و برای باشگاه کار کنم اما اگر بخواهم به پی‌اس‌جی برگردم باید فقط پست رییس را داشته باشم. من برای چیز دیگری نمی‌توانم به پی‌اس‌جی برگردم. هیچ گزینه دیگری برای من وجود ندارد.»


Page Generated in 0.0055 sec