printlogo


کد خبر: 171662تاریخ: 1397/8/20 00:00
ساکی: گتوزو روح میلان را به تیم بازگردانده استمیلان که در فصول اخیر نتایج خوبی کسب نکرده، این فصل با گتوزو در رده چهارم قرار گرفته و به نظر شرایط بهتری نسبت به گذشته دارد. آریگو ساکی که بهترین دوران میلان را رقم زده، در آستانه بازی این تیم با یووه به تمجید از گتوزو پرداخت.
او گفت: «مصدومیت‌ها میلان را اذیت کرده ولی آنها باید بدون هیچ ترسی مقابل یووه به میدان بروند. فکر نمی‌کنم اینگونه باشد که از خط حمله پرس را آغاز کنند ولی اینطور هم نیست که در دفاع فرو بروند. باید در این بازی تناسب داشته باشند. رینو (لقب گتوزو) فوق‌العاده است. او روح میلان را به این تیم بازگردانده است. تیم او خوب بازی می‌کند و فوتبال مثبتی ارائه می‌دهد. تنها مشکل تیم او، سرعت و پرسینگ است. خیلی خوب است که این بچه‌ها هیچ‌وقت جا نمی‌زنند و به تلاش برای کسب پیروزی تا لحظه آخر ادامه می‌دهند. رینو کسی است که زندگی‌اش را برای فوتبال و بازیکنانش می‌دهد. گتوزو شأن رفته میلان را برگردانده و بازیکنانش می‌دانند بازی کردن در میلان یعنی چه.»

 


ونگر: باید به آنری زمان داده شود

آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال به دفاع از تیری آنری، سرمربی موناکو و شاگرد سابقش پرداخت و مدعی شد که او باید به کارش در این تیم ادامه بدهد.
مهاجم سابق آرسنال و تیم ملی فرانسه به‌عنوان دستیار روبرتو مارتینس در تیم ملی بلژیک فعالیت می‌کرد و توانست عنوان سومی جام جهانی را کسب کند. پس از ناکامی لئوناردو ژاردیم در کسب پیروزی در 10 بازی پیاپی، در نهایت او از مربیگری موناکو اخراج شد و آنری جایش را گرفت. با این حال، آنری نیز نتایج خوبی با این تیم کسب نکرده و در 5 بازی اولش در کسب پیروزی ناکام بود.
ونگر گفت: «به نظرم آنری دانش و درک درستی دارد ولی وقتی مربی تیمی می‌شوید، همیشه دو وجه وجود دارد. در ابتدا باید تاثیر روانی مثبتی داشته باشید و سپس به کارتان ادامه دهید. بنابراین، در حال حاضر او بدشانس بوده که نتوانسته تاثیر اولیه مثبتی داشته باشد و باید به او زمان داد. این مهم‌ترین چیز است. اگر به او زمان داده شود، اوضاع درست خواهد شد.»


 


Page Generated in 0.0054 sec