printlogo


کد خبر: 171650تاریخ: 1397/8/20 00:00
گزارشاسترلینگ پردرآمدترین انگلیسی لیگ برتر
رحیم استرلینگ قرارداد جدیدی با منچسترسیتی امضا کرده که طبق آن، دستمزدش تا هفته‌ای 300 هزار پوند هم خواهد رسید و از این نظر پردرآمدترین بازیکن انگلیسی لیگ برتر می‌شود. او پس از این قرارداد از پیشرفت فوق‌العاده‌اش در سیتی گفته است.
این ملی‌پوش انگلیسی که زیر نظر پپ گواردیولا شکوفا شده، در این فصل هفت گل زده است و گواردیولا مرتبا گفته که این بازیکن 23 ساله دارد قوی‌تر و بالغ‌تر می‌شود.
استرلینگ پس از امضای قرارداد گفت: «من خوشحالم که قراردادم را امضا کرده‌ام. رشد من در اینجا فوق‌العاده بوده است. من از همان دقیقه اولی که به این باشگاه آمدم، دریافتم که این تصمیم صحیحی برای من بوده است. این تصمیم در نهایت به سود من شد و من واقعا سپاسگزارم.
هر بازیکنی می‌خواهد در هر فصل بهتر از فصل‌های پیش باشد و می‌خواهد پیشرفت کند و بهتر شود. با امکاناتی که باشگاه دارد، دلیلی ندارد که اینطور نشود. با کادر فنی و بازیکنانی که در این تیم داریم، بهترین محیط برای پیشرفت و بهتر شدن مهیا است.»
چیکی بگیریستین، مدیر ورزشی باشگاه هم گفت: «این لحظه‌ای مهم برای باشگاه است. رحیم در دو فصل گذشته پیشرفت فوق‌العاده‌ای داشته و حالا یکی از بهترین بازیکنان هجومی لیگ برتر است. آمار او خود گویاست.»
 


Page Generated in 0.0047 sec