printlogo


کد خبر: 171634تاریخ: 1397/8/20 00:00
حمله هواداری به دانشگر

یکی از بازیکنانی که در روزهای اخیر در صفحه شخصی خود و به طرق دیگر از اخراجی‌های استقلال حمایت کرد، محمد دانشگر بود؛ مدافعی که اخیرا بیشتر از سوی وینفرد شفر به بازی گرفته می‌شود. این بازیکن تازه‌وارد که در فصل جدید به استقلال آمده با حمایت‌های خود خشم بسیاری از هواداران این باشگاه را برانگیخته و باعث ناراحتی بسیاری از تماشاگران این تیم شده است. در روزهای اخیر که دانشگر مطالبی را به حمایت از چشمی و اسماعیلی در صفحه شخصی خود درج کرده، هواداران استقلال نیز به‌شدت به این مدافع انتقاد کرده‌اند و حتی به او گفته‌اند که حق ندارد از بازیکنانی که عملکرد ضعیفی در استقلال داشته‌اند، حمایت کند. البته علی کریمی هم جزو بازیکنانی بود که از چشمی و اسماعیلی حمایت کرده اما شدت انتقاد‌ها به دانشگر خیلی بیشتر بود و به‌نظر می‌رسد هواداران استقلال هنوز نتوانسته‌اند دانشگر را به‌عنوان یکی از بازیکنان استقلال بپذیرند. دانشگر عملکرد بسیار ضعیفی در بازی‌های اخیر داشته و به همین دلیل هفته‌ها روی نیمکت بود. شاید اگر دست شفر برای بازی گرفتن از گزینه‌های دیگر باز بود، هیچ‌گاه به این مدافع بازی نمی‌رسید و او رنگ حضور در ترکیب استقلال را هرگز نمی‌دید!

 پلیس آماده برگزاری بازی استقلال-پدیده بود

نصرا... پژمان‌فر، نماینده مردم شهرهای مشهد و کلات با انتقاد از لغو بازی استقلال و پدیده مدعی شده که نیروی انتظامی هیچ مخالفتی با برگزاری بازی استقلال و پدیده نداشته است. پژمان‌فر با اعلام اینکه مسائل مطرح شده را از طریق نیروی انتظامی پیگیری کردیم؛ گفته است: «با تحقیقاتی که صورت گرفته مشخص شد چنین موضوعی که نیروی انتظامی توان برگزاری بازی استقلال و پدیده را نداشته است، صحت ندارد و سردار رحیمی، رییس پلیس تهران نسبت به این موضوع مکاتبه‌ای انجام دادند و به‌ شورای امنیت استان اعلام کردند که هیچ‌گونه مشکلی در خصوص امنیت نداریم و به‌صراحت این موضوع را اتهام به نیروی انتظامی می‌دانیم. من این موضوع را به‌طور قاطع در مجلس پیگیری می‌کنم.»  بازی استقلال و پدیده از سوی سازمان لیگ به دلیل ناآمادگی مسوولان امنیتی لغو شد اما این نماینده مجلس مدعی شده که نیروی انتظامی هیچ مشکلی برای برگزاری این بازی نداشته است. اگر ادعای پژمان‌فر نماینده شهرهای مشهد و کلات صحت داشته باشد بدون شک سازمان لیگ باید پاسخگوی این ماجرا باشد و درباره لغو این بازی توضیحات شفاف‌تری ارائه کند.

 

 


طارق نخستین غایب ملی‌پوش استقلال


طارق همام، وینگر چپ باشگاه استقلال وقتی برای نخستین‌بار باشگاهش استقلال را به مقصد تیم ملی عراق ترک کرد به‌دلیل حضور غیرموجه در تمرینات تیم نیروی هوایی عراق حاشیه‌هایی را برای باشگاه خود به‌وجود آورد. قرار بود باشگاه استقلال بعد از آن رفتارهایی که همام داشت، برخورد انضباطی با این بازیکن را در دستور کار قرار دهد اما ظاهرا باشگاه استقلال تمایلی به اعمال جریمه علیه این بازیکن عراقی ندارد و می‌خواهد به ماجرا خاتمه دهد. با توجه به رویکرد باشگاه استقلال در قبال این بازیکن عراقی، همام دوباره در ترکیب استقلال قرار گرفت و نمایش بدی هم نداشت؛ بازی‌هایی که باعث شد دوباره سرمربی تیم ملی عراق برای این بازیکن دعوتنامه ارسال کند و او را به تیم ملی این کشور دعوت کند. همام به همین دلیل در آغاز تمرینات استقلال غایب خواهد بود. او در نخستین جلسه تمرینی بعد از تعطیلات در تمرین شرکت نکرد تا مشخص شود بعد از پایان اردوی تیم ملی عراق به ایران بازخواهد گشت. همام البته این‌بار قول داده در مدت زمان حضورش در عراق در تمرین تیم‌های باشگاهی شرکت نکند و اصول حرفه‌ای را در نظر بگیرد. بدون شک اگر همام روی مدار حرفه‌ای‌گری گام بردارد با توجه به سن و سال خوبی که دارد، می‌تواند در آینده به یکی از ارکان اصلی تیم استقلال بدل شود.


 


Page Generated in 0.0063 sec