printlogo


کد خبر: 171519تاریخ: 1397/8/15 00:00
خبر

بعد از اعلام گزینه‌های مختلف
محسن ابراهیم‌زاده خواننده کنسرت فینال شد


خواننده جوان پاپ ایران که در سال‌های اخیر رشد و ترقی بسیاری داشت و یکی از چهره‌های محبوب حال حاضر موسیقی ایران است، روز شنبه در افتتاح بازی پایانی لیگ قهرمانان 2018 آسیا، در ورزشگاه آزادی اجرای زنده موسیقی خواهد داشت.
با اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس، محسن ابراهیم‌زاده خواننده جوان و پاپ موسیقی کشورمان، پیش از بازی روز شنبه در ورزشگاه آزادی برای هواداران پرسپولیس، موسیقی زنده اجرا خواهد کرد تا بزرگترین کنسرت ممکن در ایران را برگزار کند.
ابراهیم‌زاده که متولد سال 1366 است با اجرای تیتراژ برنامه مهتاب به چهره‌ای شناخته شده در موسیقی تبدیل شد و به سرعت به یکی از چهره‌های محبوب در این عرصه
بدل گردید.
اجرای زنده موسیقی در کنار برنامه‌های دیگری که برای تماشاگران تدارک دیده می‌شود از الزامات کنفدراسیون فوتبال آسیا برای این بازی به حساب می‌آید. در این میان قرعه به نام این هنرمند کشورمان افتاد تا در نخستین بازی پایانی لیگ قهرمانان که به میزبانی ایران انجام می‌شود، حضور پیدا کند.حل مشکل سایت بلیت فروشی از ساعت 17:10 دقیقه
بلیت‌های جایگاه و روبه‌روی جایگاه تمام شد


دیروز اتفاقات عجیب و غریب و البته قابل پیش‌بینی در سایت فروش بلیت بازی برگشت پرسپولیس - کاشیما افتاد. قرار بود بلیت فروشی در این سایت از ساعت 12 آغاز شود اما در همان ساعت آغازین و بعد از هجوم بیش از یک میلیون تقاضا برای خرید بلیت این سایت از کار افتاد و این ماجرا چند ساعتی ادامه پیدا کرد.
بعد از طولانی شدن این اتفاق گفته شد بلیت فروشی به روز جمعه موکول شده اما این خبر هم تکذیب شد. با اعلام حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با حضور متخصصان و اضافه شدن چهار سرور دیگر بلیت فروشی در سایت مزبور از ساعت 17:10 دقیقه دوشنبه آغاز شد اما به دلیل حجم بالای تقاضاها باز هم ورود به این سایت و خرید بلیت بسیار سخت بود.
به گفته گرشاسبی حجم تقاضاها آنقدر بالاست که هواداران متقاضی در دسته‌های چندهزارتایی می‌توانند امکان خرید پیدا کنند و تا وقتی پروسه خرید آنها تمام نشود بقیه نمی‌توانند وارد سایت شوند.
جالب اینکه ساعت 19:30 دقیقه بلیت‌های جایگاه و روبه‌روی جایگاه که قیمت 80 و 50 هزار تومان دارد تمام شده و بلیت‌های 30 هزار تومانی باقی مانده بود.سکوها علیه سرمربی استقلال
واضح و گویا: حیا کن، رها کن خطاب به شفر


تساوی صفر- صفر را فراموش کنید و به عملکرد استقلال مقابل ماشین‌سازی نگاه ریزبینانه‌ای بیندازید. نه خبری از بازی زیبا بود و نه موقعیت‌های گلی که امیدوارمان کند. البته اگر موقعیت گل تبریزی و سپس ‌اللهیار را فاکتور بگیریم و از این یک فرصت چشم‌پوشی کنیم.
استقلال برای سومین بازی متوالی، در جریان بازی گل نزد و همین موضوع در کنار تسلط ماشین‌سازی روی بازی باعث شد تا صبر هواداران در تبریز لبریز شود. آنها در دقایق پایانی، شعار حیا کن، رها کن را خطاب به شفر سر دادند تا نارضایتی خود را از نتایج استقلال نشان بدهند.
این برای نخستین بار بود که اینقدر واضح، هواداران استقلال وینفرد شفر را به باد انتقاد می‌گرفتند. انتقاد، نه تنها از نتیجه بلکه فوتبالی که استقلال به نمایش می‌گذارد و یا بهتر بگوییم، فوتبالی که به نمایش نمی‌گذارد.
استقلال بعد از این تساوی، حالا باید فکری به حال بحرانی کند که مثل آوار روی سرش خراب شده است. هنوز دقایق زیادی از سوت پایان بازی نگذشته که انتقادها آغاز شده‌اند. انتقادهایی که این بار شفر را هم در‌بر گرفته و او را نیز متهم کرده‌. متهم به کسب نتایج ضعیف و عملکرد دور از انتظار، بخصوص در این فصل. آیا مرد آلمانی پاسخی برای انتقادها خواهد داشت؟ برای رها کن، حیا کن چطور؟


Page Generated in 0.0056 sec