printlogo


کد خبر: 171504تاریخ: 1397/8/15 00:00
کامنت

نابغه بوکس علیه
 آقای شکست ناپذیر

فلوید می‌‌ودر بوکسور سبک وزن و بدون شکست آمریکایی رسما وارد MMA شد و قرار است نخستین دیدار خود را در کمپانی رایزن ژاپن انجام دهد. می‌ودر که تمام 50 مبارزه قبلی خود را با برد به پایان رسانده، با کمپانی رایزن قرارداد امضا کرد و قرار است شب سال نو میلادی برابر تنشین ناسوکاوا از ژاپن قرار گیرد. این بوکسور ژاپنی هم هر 27 مبارزه خود در بوکس را با برد به پایان رسانده و با تنها 20 سال سن، نام خود را به‌عنوان پدیده کیک بوکسینگ مطرح کرده است. این در حالی بود که انتظار می‌رفت فلوید می‌ودر 41 ساله با حبیب نورماگمدوف یا کونور مک گریگور رقابت کند. هنوز اعلام نشده است که این مبارزه تحت قوانین بوکس خواهد بود یا کیک بوکسینگ.
هنوز مشخص نیست این مبارزه که در سالن «سایتاما سوپر آره‌نا» و در خارج توکیو برگزار خواهد شد در چه سبکی (بوکس، کیک بوکس یا MMA) انجام می‌شود.
آخرین مبارزه فولید می‌ودر باعث شد می‌ودر 100 میلیون دلار به دست بیاورد. می‌ودر که پردرآمدترین بوکسور تاریخ است، از این مبارزه نیز مبلغی حدود 100 میلیون دلار درآمد خواهد داشت. او 17 ماه پیش در مبارزه با کانر مک‌گرگور، ستاره مسابقات UFC بیش از 240 میلیون دلار به دست آورد.
در مقابل ناسوکاوا دارای 27 پیروزی متوالی در مسابقات کیک بوکس، شامل 21 ناک اوت است. او این مبارزه را مهم‌ترین مبارزه خود می‌داند: این مبارزه، بزرگترین رویداد عمر من است. من به مصاف حریفی می‌روم که تا‌کنون شکست نخورده و به همین خاطر، مشت‌های من ممکن است تاریخ را بسازد. فکر می‌کنم بتوانم می‌ودر را شکست دهم.
 
 


Page Generated in 0.0056 sec