printlogo


کد خبر: 171501تاریخ: 1397/8/15 00:00
ذره بینماشین‌سازی مهاجم برزیلی را می‌خواهد
شایعه در تبریز: بازگشت ادینیو

بازگشت ادینیو به تبریز. این شایعه‌ای است که ظرف روزهای گذشته در این شهر شنیده شده و هنوز واکنشی به همراه نداشته.
هواداران تراکتورسازی خاطره‌های بسیاری از ادینیو دارند که در 2 مقطع برای این تیم بازی کرده. این مهاجم برزیلی در مقطع اول، گل‌های حساسی برای تراکتورسازی به ثمر رساند و عنوان آقای‌گلی لیگ برتر را به دست آورد.
ادینیو در مقطع دوم اما به دلیل بازی در پست غیرتخصصی نتوانست بازی‌های قابل‌قبولی به نمایش بگذارد. با وجود این او هنوز محبوبیت خود را در تبریز حفظ کرده و با گذشت 2 سال از جدایی‌اش، همچنان نامش به‌عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ تراکتورسازی مطرح می‌شود.
شایعه در تبریز این است که مسوولان ماشین‌سازی با ادینیو مذاکره کرده و برای بازگشت او به توافق‌هایی نیز رسیده‌اند. ادینیو این فصل پیراهن باشگاه اسپریتو سانتو در سری D برزیل را پوشیده و در 4 بازی، یک گل نیز برای این تیم به ثمر رسانده. با توجه به اینکه نقل و انتقالات نیم‌فصل، چند هفته دیگر آغاز می‌شود و البته ادینیو در سطح بالایی نیز بازی نمی‌کند، او مشکلی برای بازگشت به لیگ ایران نخواهد داشت. هر چند باید دید با توجه به حضور رضا خالقی‌فر و پیمان بابایی در خط حمله ماشین‌سازی، آیا این تیم نیازی به مهاجم 36 ساله و برزیلی اسپریتو سانتو دارد یا نه؟


 


Page Generated in 0.0054 sec