printlogo


کد خبر: 171496تاریخ: 1397/8/15 00:00
ماشین استقلال راه نمی‌روددوشنبه، 14/8/1397، هفته یازدهم هجدهمین دوره لیگ برتر، ورزشگاه بنیان دیزل تبریز، ساعت:15:00، تماشاگر: 5 هزار نفر
ماشین‌سازی صفر
استقلال صفر
داور: وحید کاظمی
کمک ها: محمدرضا منصوری، محسن سلطانی
اخطار: محمد اهل‌شاخه، عرفان افراز (ماشین‌سازی)
بازیکن برتر: سیدمحمد خرم‌الحسینی (ماشین‌سازی)
ماشین‌سازی: فرناندو دخسوس، احمد موسوی، محمد اهل‌شاخه، محمدحسین کنعانی‌زادگان، عزیز معبودی، سیدمحمد خرم‌الحسینی(71- اسماعیل فرهادی)،(1+90- پیمان بابایی)، توحید غلامی، سعید مهری، مسیح زاهدی، فرید کریمی (85-عرفان افراز)، رضا خالقی‌فر
سرمربی: رضا مهاجری
استقلال: سیدمهدی رحمتی، محمد دانشگر، آرمین سهرابیان، میلاد زکی‌پور، فرشاد محمدی‌مهر، فرشید باقری، علی کریمی (36- رضا آذری)، طارق همام، اللهیار صیادمنش (84- میثم تیموری)، مهدی قائدی (46- جابرانصاری)، مرتضی تبریزی
سرمربی: وینفرد شفر
 * بازی در حالی شروع شد که تماشاگران اندکی برای تشویق استقلال به ورزشگاه آمده بودند. تعدادی از تماشاگران حامی تراکتورسازی نیز به ورزشگاه بنیان دیزل رفته بودند تا ماشین‌سازی را تشویق کنند.
دقیقه1: نخستین خطای جدی این بازی را محمدی‌مهر روی بازیکنان ماشین‌سازی انجام داد و مانع از شکل‌گیری حمله این تیم شد که داور از دادن کارت زرد به این بازیکن خودداری کرد.
دقیقه5: فرار بهزادی‌کریمی از پشت مدافعان استقلال موقعیت مطلوبی را در اختیار این بازیکن قرار داد و این بازیکن پاس مناسبی برای موسوی ارسال کرد اما این بازیکن با کنترل اشتباه موقعیت را به سادگی از دست داد.
دقیقه6: اشتباه سهرابیان باعث شد خالقی‌فر در موقعیتی طلایی قرار بگیرد اما این بازیکن نتوانست قدر موقعیتش را بداند و توپ را به تور کناری دروازه کوبید تا خطر از بیخ گوش استقلال بگذرد.
دقیقه8: رضا خالقی‌فر در حمله مجدد تیمش به سمت دروازه استقلال که بازهم با اشتباه سهرابیان همراه بود از پشت هجده قدم توپ را به شکلی مواج به سمت دروازه استقلال نواخت که این موقعیت با فاصله کم اوت شد تا باز هم دروازه استقلال باز نشود.
دقیقه9: احمد موسوی باز هم از سمت چپ دفاعی استقلال که بسیار شکننده بود نفوذ کرد و توپ را روی پای چپش انداخت و با ضربه‌ای نفسگیر دروازه استقلال را باز هم تهدید کرد اما این موقعیت هم ثمری برای میزبان نداشت.
دقیقه11: نفوذ میلاد زکی‌پور و ضربه ناقص این بازیکن نخستین موقعیت را برای استقلال ایجاد کرد اما توپ با فاصله نسبتا زیادی از کنار دروازه اوت شد تا این حمله نصفه و نیمه برای استقلال بی‌ثمر باقی بماند.
دقیقه13: پاس در عرض کریمی به طارق رسید و این بازیکن هم از فاصله 25 متری با پای چپ شانسش برای گلزنی را امتحان کرد اما این توپ با فاصله زیاد از بالای دروازه اوت شد.
دقیقه14: پاس در عمیق دقیق علی کریمی در شرایطی ایده‌آل به قائدی رسید و این بازیکن در شرایطی که می‌توانست تیمش را پیش بیندازد توپ را به سینه دخسوس کوبید تا این موقعیت طلایی هم برای استقلال از دست برود.
دقیقه26: علی کریمی به دلیل آسیب‌دیدگی از ناحیه دست چپ از زمین بیرون رفت و دقایقی استقلال 10 نفره بود تا اینکه دقیقه 29 دوباره وارد زمین شد و در ترکیب استقلال قرار گرفت.
دقیقه30: علی کریمی بعد از تنها یک دقیقه بازی دوباره از زمین بیرون رفت تا استقلال آماده نخستین تعویض شود.
دقیقه36: رضا آذری بعد از اینکه استقلال 6 دقیقه 10 نفره بود وارد زمین شد و جای علی کریمی را گرفت.
دقیقه45: کرنرهای پی‌درپی استقلال نتیجه‌ای برای این تیم نداشت و در نهایت بازی بدون گل در نیمه اول به پایان رسید.
دقیقه46: جابر انصاری به جای مهدی قائدی وارد زمین شد تا استقلال نیمه دوم را با یک تغییر دیگر آغاز کند.
دقیقه47: احمد موسوی، مهاجم پیش‌تاخته ماشین‌سازی در شرایط تک به تک توپ را به جایی زد که رحمتی حضور داشت و دروازه‌بان استقلال با واکنشی مناسب توپ را با پا از مقابل دروازه دور کرد.
دقیقه49: ضربه کاشته‌ای که نصیب ماشین‌سازی شده بود را رضا خالقی‌فر با توی پای راست به سمت دروازه استقلال شلیک کرد که توپ با فاصله کم از کنار تیر عمودی دروازه اوت شد.
دقیقه54: در حالی که مرتضی تبریزی می‌رفت با دخسوس تک به تک شود مدافعان میانی ماشین‌سازی با تکلی مناسب مانع از شکل‌گیری این موقعیت مناسب برای استقلال شدند.
دقیقه56: خرم‌الحسینی از جناح چپ استقلال نفوذ کرد و بعد از دریبل جابر انصاری توپ را به تیر یک فرستاد که رحمتی نتوانست توپ را به درستی دفع کند اما تعلل مهاجمان ماشین‌سازی هم در نهایت ثمری برای این تیم نداشت.
دقیقه58: مرتضی تبریزی در شرایط ایده‌آلی قرار گرفت و در حالی که می‌توانست زننده گل اول استقلال باشد در میان تجمع مدافعان ماشین‌سازی گرفتار شد تا این موقعیت هم برای استقلال از دست برود.
دقیقه63: ارسال بازیکنان ماشین‌سازی داخل محوطه جریمه استقلال با دفع ناقص دانشگر راهی اوت شد.
دقیقه66: ارسال فرشاد محمدی‌مهر به داخل هجده قدم ماشین‌سازی دو موقعیت طلایی پی‌درپی را نصیب استقلال کرد اما ضربه تبریزی را ابتدا زاهدی و ضربه صیادمنش را کنعانی‌زادگان دور کردند تا استقلال باز هم از رسیدن به گل محروم بماند.
دقیقه70: محمد اهل‌شاخه به دلیل خطای شدید روی طارق نخستین کارت زرد را از داور دریافت کرد.
دقیقه71: نخستین تعویض ماشین‌سازی انجام شد و اسماعیل فرهادی به جای خرم‌الحسینی وارد زمین شد و همزمان بازوبند کاپیتانی را هم به دست بست.
دقیقه84: میثم تیموری به جای اللهیار صیادمنش وارد زمین شد.
دقیقه89: عرفان افراز بازیکن تازه وارد ماشین‌سازی برخورد سختی با مهدی رحمتی داشت و داور را مجاب به دادن کارت زرد کرد.
1+90: اسماعیل فرهادی که دقایقی قبل به جای خرم‌الحسینی وارد زمین شده بود به دلیل مصدومیت از میدان بیرون رفت و به جایش پیمان بابایی در ترکیب ماشین‌سازی قرار گرفت.
دقیقه5+90: سرانجام سوت پایان این بازی از سوی داور به صدا درآمد. دیداری که چندان تماشاگرپسند نبود و دو تیم موقعیت‌های خود را یکی پس از دیگری از دست دادند. در این میان اما استقلال بیش از ماشین‌سازی ضرر کرد. استقلال که اوضاع امیدوارکننده‌ای در جدول ندارد، می‌توانست با امتیاز کامل این بازی هوادارانش را امیدوار کند اما باز هم از رسیدن به پیروزی ناکام ماند. حالا استقلال 15 امتیازی است و در رده ششم قرار دارد. هفته بعد این استقلال باید به مصاف پدیده برود. تیمی که با 11 امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار دارد. استقلال بعد از حذف از جام حذفی می‌توانست با پیروزی مقابل ماشین‌سازی به جمع مدعیان لیگ بازگردد اما آنها شرایط فنی مطلوبی ندارند.


Page Generated in 0.0057 sec