printlogo


کد خبر: 171492تاریخ: 1397/8/15 00:00
ششمین مساوی استقلالآبی‌پوشان در ادامه رقابت‌های خود در لیگ برتر عصر دوشنبه در تبریز به مصاف ماشین‌سازی رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید.
استقلال در حالی در این بازی متوقف شد که سالی پر مساوی را تجربه می‌کند.
این ششمین مساوی فصل استقلال تا هفته یازدهم است و پنجمین دیدار بدون گل این تیم تا نتیجه «صفر-صفر»، تکراری‌ترین و آشنا‌ترین نتیجه‌ای باشد که شفر در این فصل تجربه کرده است. آبی‌پوشان لیگ برتر را با یک مساوی بدون گل مقابل پیکان آغاز کردند.
مساوی‌های بدون گل برای این تیم در هفته‌های پنجم مقابل فولاد، هفتم مقابل نساجی، هشتم مقابل پرسپولیس و یازدهم مقابل ماشین سازی تکرار شد.
آبی‌پوشان در هفته دوم مقابل ذوب آهن با نتیجه ۲-۲ مساوی شدند تا این تنها مساوی با گل این تیم در فصل جاری باشد.
تیم استقلال در پایان هفته یازدهم با ۳ پیروزی، ۶ مساوی، دو شکست، ۹ گل زده و ۶ گل خورده در رده ششم جدول رده ‌بندی قرار دارد.

 


تیموری چرا جانشین صیادمنش شد؟

میثم تیموری نخستین حضور خود در ترکیب استقلال را در شرایطی تجربه کرد که آبی‌ها نیاز شدیدی به گل زدن در 10 دقیقه پایانی دیدار با ماشین‌سازی داشتند. با این وجود شفر ترجیح داد تا تیموری را جانشین صیادمنش کند تا دوباره شاهد تعویضی عجیب از سوی سرمربی استقلال باشیم. با حضور تیموری در زمین مسابقه، این بازیکن به پست مهاجم چپ رفت تا تبریزی دوباره مهاجم نوک شود و آبی‌ها با حضور او و انصاری در نوک به دروازه حریف حمله کنند. شفر در شرایطی به یک بازیکن تازه از مصدومیت بازگشته اعتماد کرد که باقری و گرو را روی نیمکت دارد و می‌توانست از این دو بازیکن در این دقایق حساس مسابقه استفاده کند. این روزها به نظر می‌رسد که شفر دچار سردرگمی شده است. سرمربی آلمانی استقلال در چند بازی اخیر هرگز در تعویض‌های خود درست عمل نکرده. در چنین شرایطی که مربی عاجز از هدایت درست تیم است، چطور می‌توان به آینده این تیم امیدوار بود.
 


Page Generated in 0.0058 sec