printlogo


کد خبر: 171485تاریخ: 1397/8/15 00:00
رمضانی: با بودن دایی شانس خوبی برای قهرمانی داریمآرمان رمضانی مهاجم بلندقامت سایپا این روزها خیلی تلاش می‌کند گل بزند اما موفق نیست. او چند هفته‌ای است که با مشکل مواجه شده و نمی‌تواند موقعیت‌ها را گل کند اما ناامید نیست و تلاش می‌کند در بازی‌های آینده گل بزند. رمضانی که فکر می‌کند شانس خوبی برای قهرمانی در جام حذفی دارند، حالا برای بازی با سپاهان آماده شده.
 او درباره این بازی از هفته یازدهم می‌گوید: «تیم ما وضعیت خوبی دارد و بعد از پیروزی برابر استقلال در جام حذفی، بازیکنان روحیه و انگیزه بالایی برای ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی دارند. حالا هم خودمان را آماده بازی با سپاهان می‌کنیم و امیدوارم در این بازی هم نتیجه خوبی بگیریم.»
مهاجم سایپا بازی با سپاهان را سخت توصیف می‌کند و اینچنین صحبت‌هایش را ادامه می‌دهد: «بازی با سپاهان در اصفهان برای هیچ تیمی آسان نیست. آنها جزو تیم‌های خوب لیگ برتر هستند که نتایج خوبی هم گرفته‌اند ولی ما هم سایپا هستیم و با حذف استقلال ظرفیت فنی خودمان را نشان دادیم. مقابل سپاهان هم با اینکه در زمین حریف بازی خواهیم کرد اما دنبال گرفتن سه امتیاز هستیم.»
آرمان رمضانی با اشاره به شانس قهرمانی سایپا در جام حذفی می‌گوید: «ما شانس خوبی برای قهرمانی در جام حذفی داریم. جدا از اینکه بازیکنان خوبی در سایپا هستند، ما علی دایی را روی نیمکت‌ داریم که تبحر خاصی در قهرمانی جام حذفی دارد. باید بازی به بازی جلو برویم و امیدوارم در بازی با صنعت‌نفت هم برنده از زمین بیرون بیاییم و یک گام به قهرمانی نزدیک‌تر شویم.»
خیلی‌ها از رمضانی به‌عنوان علی دایی جدید فوتبال ایران یاد می‌کنند اما او هنوز راه زیادی تا رسیدن به یک آقای گل کامل دارد. باید دید او در کنار آقای گل جهان می‌تواند ضعف‌های خود را در گل زدن برطرف کند یا نه.
 


Page Generated in 0.0036 sec