printlogo


کد خبر: 171474تاریخ: 1397/8/15 00:00
مصاحبهمهربان: با وجود مشکلات بهترین نتایج
را گرفتیم
حسین مهربان مهاجم پدیده مشهد از اینکه تیمش با وجود مشکلات زیادی که داشت توانست موفق باشد و صدر جدول را از آن خود کند، خیلی خوشحال است: «خیلی خوب است که با وجود تمام مشکلات مالی و امکاناتی که داشتیم توانستیم بهترین نتیجه را به دست بیاوریم. به نظرم یک عامل باعث موفقیت بوده و آن هم همدلی و رفاقت بچه‌ها بود که پدیده را صدرنشین کرد. امیدواریم مسوولان بتوانند با حمایت و پا پیش گذاشتن شرایط را به همین نحو خوب حفظ کنند تا پدیده تا انتها صدرنشین باقی بماند و مسیر را خوب ادامه دهیم. این اتفاق خوبی است که پدیده در دو بازی مقابل تیم‌هایی مثل ذوب‌آهن و فولاد که زمانی جزو بالانشینان جدول بودند، هم در حذفی و هم در لیگ نتایج خوبی گرفته و آنها را متوقف کرده. مطمئنا این موضوع علاوه بر افزایش روند پدیده به روحیه بچه‌ها و افزایش اعتماد به نفس تیم کمک خواهد کرد.»
مهربان که در بازی هفته یازدهم برابر نساجی موفق شد یکی از سه گل تیمش را به ثمر برساند درباره این بازی سخت و پیروزی شیرین در آن توضیح می‌دهد: «بازی سختی بود و تیم نساجی موفق شد بازی خوبی از خود به نمایش بگذارد. به نظر من این سخت‌ترین بازی بود که تا الان انجام دادیم چون آنها خیلی ما را اذیت کردند. ما به هر صورت باید بازی را می‌بردیم و خدا را شکر توانستیم با یک بازی پرگل و منطقی سه امتیاز را در مشهد و مقابل هواداران به دست بیاوریم.»
مهاجم پدیده در رابطه با حضور دوباره در ترکیب اصلی تیمش می‌گوید: «خوشحالم توانستم اعتماد کادرفنی را با عملکردی خوب پاسخ دهم و ان‌شاءا... در بازی‌های آینده هم بتوانم خوب کار کنم و مثمرثمر باشم. البته من به جز نساجی در بازی مقابل سپیدرود دیگر تیم شمالی هم موفق به گل زدن شدم و این برایم جای خوشحالی دارد. امیدوارم بتوانم در بازی‌های سخت آینده هم گل بزنم.»

 


Page Generated in 0.0051 sec