printlogo


کد خبر: 171473تاریخ: 1397/8/15 00:00
فرمول موفقیت پدیده: پرس سنگین، ریتم بالا، ضدحملات سریعگل‌محمدی پیش از این در تیم‌های مختلف تجربه کار کردن با بازیکنان جوان را داشت و در پدیده توانسته با بازیکنان گمنام تیمی مدعی بسازد.
یحیی برای پدیده سبکی انتخاب کرده که با انرژی این بازیکنان جوان همخوانی دارد و آنها به بهترین شکل توانسته‌اند آن را پیاده کنند. بعد از موفقیت پرسپولیس برانکو، پدیده هم تیمی است که پرس سنگین حریفان در میانه زمین را انتخاب کرده و به محض از دست دادن توپ بازیکنان حریف را تحت فشار می‌گذارد. پرس سنگین پدیده طراحی حملات حریف را مختل می‌کند و بی‌دلیل نیست که این تیم بعد از پرسپولیس با تنها پنج گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارد.
پدیده فوتبال را با ریتم بالایی بازی می‌کند. در این تیم از بازی تاخیری خبری نیست و بازیکنان همانطور که هنگام از دست دادن توپ عقب نمی‌نشینند، به محض گرفتن توپ وارد فاز حمله می‌شوند. این بازی پرفشار برای حریفان فرسایشی است و تیمی که نتواند خودش را با این ریتم تطبیق بدهد به دردسر می‌افتد.
نکته سوم در بازی پدیده ضدحملات سریع است و وقتی این تیم به گل اول می‌رسد، این توانایی کاربرد زیادی دارد. در بازی هفته گذشته مقابل نساجی، پدیده در نیمه دوم تحت فشار زیادی قرار داشت، ولی با دو ضدحمله سریع در اواخر بازی به برد سه بر صفر رسید. این نتیجه‌ بازتابی از شرایط بازی نبود و نشان می‌دهد گل‌محمدی حتی در روزهای سخت ابزار ضربه زدن به حریفانش را دارد.
پس از شکست روز اول مقابل پرسپولیس، بازی این هفته در تهران مقابل استقلال محک جدی دیگری برای پدیده است و با توجه به نمایشی که این تیم تا امروز نشان داده، احتمال اینکه صدرنشین لیگ تیم شفر را به دردسر بیندازد خیلی زیاد است.
 


Page Generated in 0.0056 sec