printlogo


کد خبر: 171471تاریخ: 1397/8/15 00:00
در نیم فصل تیم را تقویت می‌کنیم
مهاجری: رحمتی یک تنه مقابل ماشین‌سازی قرار گرفت


رضا مهاجری سرمربی ماشین‌سازی تبریز از اینکه تیمش مقابل استقلال به تساوی رسید، ظاهرا راضی است. مهاجری که فکر می‌کند تیمش استقلال را تحت فشار قرار داد، در مورد این تساوی بدون گل در هفته یازدهم می‌گوید: «به هوادارانی که به ورزشگاه آمدند خسته نباشید می‌گویم. من هواداران دو تیم ماشین‌سازی و تراکتورسازی را تفکیک نمی‌کنم. ما خوشحالیم که از حمایت همه تماشاگران تبریزی برخورداریم و امیدوارم مردم تبریز از تیم‌های تبریزی حمایت لازم را انجام دهند. ما در بازی مقابل استقلال چهار موقعیت گل داشتیم و می‌توانستیم برنده باشیم اما قدر فرصت‌های‌مان را ندانستیم. نمی‌شود کتمان کرد که مهدی رحمتی ستاره میدان بود و باید به او خسته نباشید گفت. رحمتی یک تنه مقابل تیم ماشین‌سازی قرار گرفت و در برخی صحنه‌‌ها بدشانس بودیم که به گل نرسیدیم. اگر می‌توانستیم بازی را ببریم قطعاً اعتماد به ‌نفس‌مان قوی‌تر می‌شد ولی نشان دادیم که توانایی این کار را داریم.»
سرمربی ماشین‌سازی با بیان اینکه تیمش برای انتخاب ترکیب اصلی با مشکل مواجه بود، ادامه می‌دهد: «ما برای بازی با استقلال چهار، پنج بازیکن مصدوم داشتیم که در این شرایط به میدان رفتند. جا دارد از فرید بهزادی‌کریمی تشکر کنم که در آن شرایط بازی کرد. ما در این بازی 90 دقیقه استقلال را تحت فشار قرار دادیم. بازی را خیلی خوب مدیریت کردیم، اگرچه دست‌مان بسته بود. خوشحالم در این بازی گلی دریافت نکردیم اما نظرم این است که در فاز تهاجمی باید تقویت شویم. امیدوارم با حمایت باشگاه بتوانیم در نیم‌ فصل تیم را تقویت ‌کنیم.»
رضا مهاجری با اشاره به قضاوت داور هم می‌گوید: «جا دارد به داور خسته نباشید بگویم. اگرچه در دقایق پایانی صحنه‌ای رخ داد که قضاوت در این مورد را به کارشناسان واگذار می‌کنم. با این حال این مساله هیچ‌چیز از ارزش‌های داور خوب مسابقه کم نمی‌کند.»
مهاجری درباره آینده ماشین‌سازی تبریز توضیح می‌دهد: «الان ما 11 امتیاز کسب کرده‌ایم که مسلماً خوب نیست. یک مقدار این وضعیت به من مربوط می‌شود اما بخش اعظم آن به قبل برمی‌گردد. تیم ما بد موقعی لیگ را شروع کرد و در زمان مناسبی یارگیری نکرد. این مسائل باعث شد در نتیجه‌گیری خوب عمل نکند. زمانی هم که من آمدم به خوبی مشخص بود بازیکنان از لحاظ جسمانی شرایط ایده‌آلی ندارند. نمی‌‌شود یک‌روزه همه ایرادات را برطرف کرد. بلکه باید روز ‌به ‌روز بهتر شویم. امیدوارم روند خوبی را در آینده طی کنیم. در این راه به حمایت باشگاه نیاز داریم. پیش از این تیم گسترش فولاد طرفدار لازم را نداشت اما الان ما ماشین‌سازی هستیم، یک تیم ریشه‌دار که قطعاً اگر خوب یارگیری کنیم با حمایت هواداران می‌توانیم در نیم‌ فصل دوم نتایج بهتری کسب کنیم.»
سرمربی ماشین‌سازی در رابطه با اینکه آیا قصد دارد بازیکن خارجی به تیمش بیاورد، می‌گوید: «اولویت با بازیکن داخلی است. ما با چند بازیکن مذاکره کرده‌ایم که البته آنها تحت قرارداد باشگاه‌های‌‌شان هستند و نیم ‌فصل تکلیف‌شان مشخص خواهد شد. اگر به هر دلیل نتوانیم بازیکن داخلی جذب کنیم به سراغ بازیکن خارجی خواهیم رفت. ما صرفاً به دنبال پر کردن لیست‌مان نیستیم، بلکه بازیکنی نیاز داریم که راهگشا باشد. من قبل از بازی هم گفتم دست استقلال برای بازیکن باز است و دیدید که پنج، شش بازیکنی را بازی دادند که در بازی قبل‌شان در ترکیب نبودند. در حالی که ما مجبور شدیم چهار، پنج بازیکن مصدوم خود را بازی دهیم چون جانشینی برای آنها نداشتیم. ما این شرایط را قبول کرده‌ایم و باید با همین پتانسیلی که داریم تا نیم‌ فصل ادامه دهیم. به این خاطر بیشتر کار می‌کنیم تا در بازی‌های آینده بهتر نتیجه بگیریم و تبدیل به تیم منسجم‌تری شویم.»
 


Page Generated in 0.0035 sec