printlogo


کد خبر: 171469تاریخ: 1397/8/15 00:00
توپ‌های جدید دغدغه تازه تیم ساحلی در اماراتاز نکات قابل توجه مسابقات بین‌قاره‌ای فوتبال ساحلی توپ جدید معرفی شده از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی است که نسبت به استانداردهای توپ‌های مورد استفاده قرار گرفته در ادوار گذشته، بسیار متفاوت بود. پیمان حسینی دروزه‌بان تیم ایران درباره این توپ‌ها می‌گوید: «توپ‌های جدید سازمان جهانی فوتبال ساحلی زیبا اما بسیار سبک‌تر از توپ‌های سال‌های گذشته است. آنطور که در تمرینات مشهود بود این توپ‌ها سرعت بالایی دارند و دچار تغییر جهت ناگهانی می‌شوند که بدون شک کار را برای دروازه‌بان‌ها بسیار سخت خواهد کرد.» حمید بهزادپور دیگر دروازه‌بان تیم ساحلی هم گفت: «سبک وزن بودن توپ‌ها باعث شده تا در ضربات شوت دچار تغییر مسیر شوند که به همین دلیل کار برای دروازه‌بان‌ها دشوار شده است. به نظرم درون چارچوب دروازه باید بسیار بیشتر از قبل هوشیار باشیم چراکه شرایط توپ‌های جدید احتمال ضریب اشتباه را می‌تواند افزایش بدهد.»

 


کدام جوان پرسپولیس، فینال برگشت را از روی نیمکت می‌بیند؟

با محرومیت سیامک نعمتی از بازی برگشت با کاشیما یکی دیگر از جوان‌های پرسپولیس خوشبخت می‌شود چرا که در کارنامه‌اش می‌تواند حضور در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا را تجربه کند و جو استثنایی ورزشگاه آزادی در این مسابقه به یادماندنی را تا پایان عمر در حافظه‌اش با جزییات کامل نگه دارد.
در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا همچنان فهرست تیم‌ها 18 نفره است و مثل لیگ برتر یا بازی‌های تحت نظارت فیفا نیمکت تیم‌ها 9 نفره یا 11 نفره نشده است.
به همین خاطر در بازی رفت با اینکه 20 بازیکن پرسپولیس به ژاپن رفتند دو نفر خط خوردند و از روی سکوها تماشاگر این بازی بودند.
 ابوالفضل درویش‌وند دروازه‌بان دوم و محمد احسان حسینی مدافع میانی جوان سرخ‌ها در بازی رفت از فهرست نهایی خط خوردند اما حالا با محرومیت نعمتی احتمالا یکی از آنها به نیمکت تیمش می‌رسد که باید دید کدام یک این شانس را خواهند داشت تا از روی نیمکت شاهد بازی فینال باشد.
البته بعید است نه یکی از این دو بازیکن نه جوان‌های دیگر شانسی برای حضور در زمین داشته باشند.
 


Page Generated in 0.0072 sec