printlogo


کد خبر: 171468تاریخ: 1397/8/15 00:00
بازی‌های امید فروردین در تهران

تیم امید ایران برای حضور در رقابت‌های مقدماتی المپیک 2020 توکیو آماده می‌شود. بهزاد آزاد مدیر اجرای تیم فوتبال امید در خصوص مرحله اول این رقابت‌ها گفت: «مراسم قرعه‌کشی مسابقات روز 16 آبان در مالزی برگزار خواهد شد و حمید استیلی هم به‌عنوان مدیر تیم ملی امید ایران در این مراسم حضور دارد. ایران پیش از این درخواست خودش برای میزبانی از بازی‌های این مرحله را اعلام کرده و بر این اساس مسابقات مرحله نخست در گروه ایران به میزبانی تهران و با حضور 4 تیم برگزار خواهد شد.» آزاد اضافه کرد: «این اتفاق بسیار خوبی است که دور اول بازی‌ها در ایام ابتدایی سال و در تهران برگزار می‌شود و امیدواریم تیم امید با استفاده از این فرصت بتواند مرحله نخست بازی‌ها را با اقتدار پشت سر بگذارد. تمهیدات اجرایی لازم در این خصوص دیده شده و ان‌شاءا... تلاش می‌کنیم میزبانی موفق و شایسته‌ای از این رقابت‌ها داشته باشیم.»

 


نیمکت‌نشینی نگران‌کننده لژیونرهای ایرانی

در چارچوب هفته هشتم لیگ دسته ‌اول قبرس یکشنبه شب تیم آپوئل میهمان تیم انتهای جدولی پافوس بود و به تساوی بدون گل دست یافت. رضا قوچان‌نژاد با وجود گلزنی در بازی هفته قبل تیمش در این بازی نیمکت‌نشین بود و از دقیقه 84 به جای زاهید، مهاجم نروژی وارد میدان شد.
همچنین یکشنبه شب نبرد تیم‌های ترابزون‌اسپور و بورساسپور در هفته یازدهم سوپر لیگ ترکیه با تساوی یک - یک به پایان رسید. ابتدا هوگو، مهاجم کلمبیایی تیم ترابزون‌اسپور در دقیقه 25 گلزنی کرد و گل تساوی‌بخش تیم بورساسپور نیز در دقیقه 89 حاصل شد. مجید حسینی 90 دقیقه در خط دفاعی تیم ترابزون‌اسپور بازی کرد اما وحید امیری نیمکت‌نشین بود و از دقیقه 82 وارد میدان شد.
ترابزون‌اسپور با این تساوی خانگی 16 امتیازی شد و در رده هشتم جدول 18 تیمی سوپر لیگ ترکیه قرار گرفت.
دینامو زاگرب هم یکشنبه شب در بازی هفته سیزدهم لیگ برتر کرواسی میهمان تیم اوسیژک بود و 2 بر صفر پیروز شد که صادق محرمی در فهرست 18 نفره تیم دینامو زاگرب هم قرار نداشت. در جدول رده‌بندی 10 تیمی لیگ برتر کرواسی تیم دینامو زاگرب با 33 امتیاز صدرنشین است.

 


Page Generated in 0.0111 sec