printlogo


کد خبر: 171466تاریخ: 1397/8/15 00:00
خبرتایید بازی تیم ملی در دوحه
به نقل از روزنامه الرایه قطر، بازی دوستانه تیم‌های ملی فوتبال قطر و ایران روز 31 ماه دسامبر سال جاری میلادی (10 دی) در شهر دوحه برگزار خواهد شد.
قطری‌ها در ماه دسامبر چهار دیدار تدارکاتی در دوحه به‌ترتیب برابر تیم‌های ملی اردن، قرقیزستان، الجزایر و ایران برگزار می‌کنند. این تیم در ماه جاری میلادی در اروپا دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های ملی سوییس و ایسلند انجام می‌دهد.
تیم ملی فوتبال قطر در گروه E جام ملت‌های 2019 آسیا با تیم‌های ملی لبنان، عربستان و کره‌شمالی قرار دارد.
 
تشریح قوانین مسابقات بین‌قاره‌ای ساحلی
مسابقات جام بین‌قاره‌ای جهان از روز سه‌شنبه پانزدهم آبان آغاز می‌شود.
 به همین منظور جلسه هماهنگی مسابقات با حضور مدیران و پزشکان هشت تیم حاضر در مسابقات صبح دیروز در سالن کنفرانس هتل گرند میلنیوم محل اقامت تیم‌ها برگزار شد. در این نشست قوانین برگزاری و همچنین برنامه درنظر گرفته شده از سوی سازمان جهانی فوتبال ساحلی توسط جوزف پونست - رییس کمیته مسابقات سازمان جهانی برای حاضرین تشریح شد. ضمن اینکه ریکاردو گارسیا نیز درخصوص مراسم گالای فوتبال ساحلی به نکاتی اشاره کرد.
 
رونمایی از سالن کنفرانس جدید آزادی
با توجه به حضور پرتعداد خبرنگاران داخلی و خارجی در نشست‌های خبری قبل و بعد از مسابقه فینال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا، سالن تازه‌ای در طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای برگزاری نشست‌های خبری پیش‌بینی شده که مراحل آماده‌سازی آن در حال انجام است. بر این اساس نشست خبری قبل از مسابقه فینال و همچنین نشست خبری بعد از بازی برای نخستین بار در همین سالن واقع در طبقه فوقانی ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
 
جهانبخش در توئیتر‌ ای‌اف‌سی
 توئیتر مسابقات جام ملت‌های آسیا 2019 امارات به تمجید از علیرضا جهانبخش، ستاره ایرانی برایتون پرداخت و نوشت: «علیرضا جهانبخش در فصل گذشته در ترکیب آلکمار هلند خوش درخشید و تا جایی خوب پیش رفت که به باشگاه برایتون انگلیس منتقل شد. جهانبخش می‌تواند به ستاره و بازیکن اصلی ایران در جام ملت‌های آسیا 2019 تبدیل شود تا بعد از 1976 دوباره ایران را قهرمان آسیا کند.» تیم ملی کشورمان در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا 2019 با تیم‌های عراق، یمن و ویتنام همگروه است.
 
سوشا جراحی شد
روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نور‌افشار اعلام کرد سوشا مکانی بازیکن باشگاه میوندالن نروژ برای مداوای زانوی پای چپ خود جراحی شد. مکانی با اشاره به مصدومیت خود در لیگ نروژ گفت: «بنا به در خواست خودم و با توجه به اینکه بیمارستان نور‌افشار دارای پزشکان مجرب و امکانات پیشرفته و مجهز است، تصمیم گرفتم جراحی بر روی زانوی چپم در این بیمارستان انجام پذیرد که خوشبختانه موفقیت آمیز بود.»
 
اردوی یمن در ریاض
تیم ملی فوتبال یمن یکی از حریفان ایران در جام ملت‌های آسیا اردوی آماده‌سازی خود را در پایتخت عربستان آغاز کرده است. در اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال یمن که در ریاض آغاز شده است، علاوه بر بازیکنان اصلی 13 بازیکن جوان نیز حضور دارند. در مجموع 25 بازیکن راهی این اردو شدند و قرار است روز 16 نوامبر نیز یک دیدار تدارکاتی برابر تیم ملی عربستان برگزار کنند.

 


Page Generated in 0.0054 sec