printlogo


کد خبر: 171465تاریخ: 1397/8/15 00:00
نقل قول

از شهر ناتینگهام خیلی راضی هستم
انصاری‌فرد: اینجا یک دنیای دیگر است


کریم انصاری‌فرد که بعد از پایان مشکلاتش در ناتینگهام برای این تیم بازی کرده از حضور در فوتبال انگلیس خوشحال است و می‌گوید: «خیلی خوشحالم که وارد فوتبال انگلیس شدم. شرایط فوتبال انگلیس خیلی با یونان فرق می‌کند و فکر می‌کنم اینجا مادر فوتبال دنیاست. به نظرم اینجا خیلی می‌تواند به من کمک کند تا ادامه فوتبالم بهتر شود. البته هنوز به هدف‌هایی که دارم نرسیده‌ام. از اول که فوتبال را شروع کردم می‌خواستم به یک تیم بزرگ بروم و هنوز هم به تلاشم ادامه می‌دهم. هر روز بیشتر تلاش می‌کنم و سعی می‌کنم بیشتر یاد بگیرم تا به هدفم برسم.»
انصاری‌فرد درباره نخستین تجربه بازی‌اش در چمپیونشیپ و انگلیس می‌گوید: «خیلی حس خوبی بود. اصلا اینجا یک دنیای دیگر است. همیشه استادیوم‌ها پر است و مردم حمایت می‌کنند. امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بسیار خوب است. این‌قدر شرایط برای فوتبال بازی کردن راحت و در عین حال سخت است که جذابیت‌ها را بیشتر می‌کند. لیگ بسیار سخت و فشرده‌ای است و بازیکنان درجه یک اروپایی در آن بازی می‌کنند و از نظر فوتبالی و تجربه خیلی به من کمک خواهد کرد. کل دنیا می‌دانند که لیگ انگلیس برترین لیگ دنیاست. خیلی فشرده است و بازیکنان طراز اول زیادی در آن بازی می‌کنند. باید هر روز در تمرین و بازی‌ها صد‌درصد آماده باشی تا عملکرد خوبی داشته باشی. خبرنگاران و رسانه‌ها خیلی روی این لیگ تمرکز دارند و در دنیا بازتاب زیادی دارد بنابراین باشگاه‌ها شرایطی را فراهم کرده‌اند که بازیکنان در آرامش خاطر بتوانند آمادگی خود را حفظ کنند.»
کریم چند سال‌ است به‌عنوان لژیونر فوتبال ایران در اروپا حضور دارد و حالا درباره شرایط زندگی و کار در انگلیس می‌گوید: «این ششمین سالی است که بیرون ایران بازی می‌کنم و قبلا به این شرایط عادت کرده‌ام. در اروپا از کشوری به کشور دیگر رفتن، تغییر زیادی در فرهنگ زندگی‌ام ایجاد نمی‌کند و فقط باید سریع خودم را با شرایط جدید وفق دهم. خدا را شکر از شهر ناتینگهام خیلی راضی هستم. مردم این شهر عاشق فوتبال هستند و تیم قدیمی شهر که دو بار هم قهرمان اروپا شده هواداران زیادی دارد. امیدوارم در این تیم مثمر ثمر باشم.»

 


Page Generated in 0.0055 sec