printlogo


کد خبر: 171461تاریخ: 1397/8/15 00:00
سوژه

خواننده کنسرت فینال شاید پسر گرشاسبی
اول‌بار، معاون باشگاه پرسپولیس بود که از برگزاری کنسرت پیش از فینال لیگ قهرمانان خبر داد. ایرج عرب می‌گفت: «قرار است دو خواننده مطرح کشور به صورت زنده برنامه اجرا کنند اما هنوز نام این خواننده‌ها مشخص نیست. با دو سه نفر مذاکره کرده‌ایم و امروز یا فردا آنها را معرفی خواهیم کرد.»
در ادامه شنیدیم که فدراسیون فوتبال با بهنام بانی و شهاب مظفری دو خواننده پاپ به توافق رسیده و آنها پیش از بازی روز شنبه پرسپولیس و کاشیما در ورزشگاه آزادی دو برنامه 4 دقیقه‌ای اجرا خواهند کرد که البته تکذیب شد. این تکذیبیه را از زبان مدیر شرکت آوای فروهر که مدیریت اجراهای بهنام بانی را به عهده دارد، شنیدیم: «این خبر را تکذیب می‌کنم زیرا هنوز قراردادی به صورت رسمی امضا نشده. در صورت رسمی شدن این اتفاق، از طریق صفحه شخصی بهنام بانی و شرکت اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.»
با این حال اجرای زنده موسیقی همچنان یکی از برنامه‌های مورد نظر فدراسیون فوتبال است و حتی مشاور فرهنگی فدراسیون ادعا کرد که این اجراها به دو زبان فارسی و انگلیسی خواهد بود. غلامحسین زمان‌آبادی گفته: «مجوز برگزاری کنسرت از سوی شورای تامین صادر شده و ای‌اف‌سی هم این کنسرت هشت دقیقه‌ای را در فهرست برنامه‌های فینال قرار داده است. طبق تاکید ‌ای‌اف‌سی تمام برنامه‌های مربوط به دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان در حوزه اختیارات و وظایف باشگاه پرسپولیس و تمام هزینه‌های این دیدار و برنامه‌های مربوط به اختتامیه و جشن قهرمانی هم بر عهده این باشگاه است.»
زمان‌آبادی همچنین گفته که فدراسیون در انتخاب خواننده فینال هم هیچ دخالتی نخواهد داشت: «فدراسیون فوتبال و کمیته فرهنگی این فدراسیون هیچ دخالتی در امور مربوط به فینال و برنامه‌های آن ندارد و فقط هماهنگی‌های لازم را با پرسپولیس انجام می‌دهد. حتی انتخاب گروه کنسرت و اینکه با کدام هنرمند همکاری شود بر عهده باشگاه پرسپولیس است.»
این در حالی است که امروز نام یک خواننده دیگر هم بر سر زبان‌ها افتاده و او کسی نیست جز پسر مدیرعامل باشگاه پرسپولیس. هنوز البته چیزی قطعی نشده اما هیچ بعید نیست کنسرت پیش از بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا را آرمان گرشاسبی و گروهش (چارتار) برگزار کنند.
 


Page Generated in 0.0052 sec