printlogo


کد خبر: 171460تاریخ: 1397/8/15 00:00
هزینه‌ اجاره ورزشگاه آزادی برای فینال:
۱۱۲ میلیون تومانبرگزاری بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه آزادی ۱۱۲ میلیون تومان برای پرسپولیس آب خورد و می‌گویند این نرخ مصوب و جدید برای اجاره ورزشگاه آزادی است. اجاره‌بهای ورزشگاه آزادی برای هر بازی در سال گذشته ۷۰ میلیون تومان بود که امسال بیش از ۴۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.
البته به گفته فرهاد نیکوخصال مدیر مجموعه ورزشی آزادی قیمت کارشناسی اجاره این ورزشگاه باید از فروردین با افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصدی محاسبه می‌شده که با چند ماه تاخیر این اتفاق افتاده است اما به هر حال پرسپولیس و حتی استقلال مجبورند برای هر بازی خانگی ۱۱۲ میلیون تومان بپردازند که این رقم برای بازی روز شنبه برابر کاشیما هم پرداخت خواهد شد.
اما آیا با توجه به حساسیت فینال ممکن است تخفیفی برای اجاره ورزشگاه در این بازی لحاظ شود یا با لحاظ کردن اهمیت بازی، حضور گسترده مسوولان و تماشاگران و درآمدی که از این بازی نصیب پرسپولیس می‌شود، رقم اجاره برای این تک بازی افزایش خواهد داشت؟
مصطفی رهگذر مدیر روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی گفته: «اینکه اجاره ورزشگاه آزادی برای فینال لیگ قهرمانان آسیا تغییری در جهت افزایش  یا کاهش نرخ مصوب داشته باشد، بعید است چرا که قیمت کارشناسی تعیین شده برای دیدارهای خانگی، تمام بازی‌ها در همه سطوح و همه تورنمنت‌ها را شامل می‌شود.»
 


Page Generated in 0.0051 sec