printlogo


کد خبر: 171459تاریخ: 1397/8/15 00:00
گزارش ای‌اف‌سی از مربیان پرسپولیس و کاشیما:
خسته اما امیدوار
نیمه اول فینال را کاشیما برد اما پرسپولیسی‌ها هم به اندازه این تیم به قهرمانی آسیا امیدوارند. راوی این امید و انگیزه هم چیزی نیست جز هشتگ‌ها و حرف‌هایی که در این دو، سه روز از زبان آنها شنیده‌ایم. بازیکنان پرسپولیس وعده داده‌اند که برای دلجویی از هواداران تا پای جان برای قهرمانی می‌جنگند و برانکو هم با صدایی که امید در آن موج می‌زد، از قدرتمندتر شدن تیمش در بازی برگشت گفت.
همین امیدواری بود که دوباره ای‌اف‌سی را متوجه او کرد تا برایش بنویسند: «در دور رفت فینال لیگ قهرمانان پرسپولیس شاید به هدفش نرسید اما سرمربی این تیم برانکو ایوانکوویچ مطمئن است که تیمش در هفته آینده به مسابقات بازمی‌گردد.» او گفته: «من قبول می‌کنم که این یک نتیجه خوب برای کاشیما و در حقیقت یک نتیجه بزرگ است اما فینال هنوز تمام نشده و ما می‌خواهیم در بازی برگشت که قوی‌تر خواهیم بود، تکلیف را روشن کنیم. ما با حمایت هزاران هواداری که در ورزشگاه خواهند بود، می‌توانیم قهرمان شویم.»
طبیعی است که ژاپنی‌ها امیدوارتر باشند. هرچه باشد آنها بازی رفت را با دو گل زده و بدون گل خورده برده‌اند، اما گو اویوا پیش از آنکه امیدهایش برای قهرمانی را به زبان بیاورد، از خستگی تیمش گفته که قطعا به اندازه پرسپولیس و بازیکنانش خسته نیست: «فشردگی بازی‌ها و خستگی کارمان را کمی سخت کرده. از نظر ذهنی و فیزیکی خسته‌ایم ولی این نباید بهانه‌ای برای ما باشد. ۹۰ دقیقه با قهرمانی در آسیا فاصله داریم و مطمئنم بازیکنانم بر این خستگی غلبه خواهند کرد.»
سرمربی کاشیما سپس گفته که تیمش از هواداران پرسپولیس نمی‌ترسد: «ما می‌دانیم پرسپولیس هواداران زیادی دارد و در ورزشگاهی بازی خواهیم کرد که مملو از تماشاگر خواهد شد ولی بازیکنانم از این موضوع نمی‌ترسند چون تمرکز ما روی قهرمانی است.»
 


Page Generated in 0.0055 sec