printlogo


کد خبر: 171458تاریخ: 1397/8/15 00:00
سیلوا: در تهران هجومی‌تر بازی می‌کنیمستاره برزیلی تیم کاشیما ادعا کرده که این تیم در تهران هجومی‌تر بازی خواهد کرد.
لئو سیلوا که گل اول بازی رفت را وارد دروازه پرسپولیس کرد، درباره آن بازی گفته: «در ابتدای بازی حریف فشار زیادی به ما آورد و حملات زیادی انجام داد که اگر آن زمان مغلوب می‌شدیم و گل می‌خوردیم، امکان داشت بازی با نتیجه متفاوتی به پایان برسد. البته ما به خوبی مقاومت کردیم تا نیمه اول با نتیجه تساوی به پایان برسد و در بیشتر دقایق بازی نیمه دوم در فرم هجومی بودیم که منجر به ایجاد موقعیت گل و رقم خوردن نتیجه 2  بر صفر شد.»
سیلوا سپس برای بازی در تهران به هم‌‌تیمی‌هایش هشدار داده است: «پیروزی 2 بر صفر یک نتیجه خوب بود اما کارمان هنوز تمام نشده و یک 90 دقیقه دیگر برای بازی وجود دارد. الان باید تمرکزمان را حفظ کنیم و مطمئن شویم که می‌توانیم نتیجه بازی رفت را حفظ کنیم. فکر کنم مجبور شویم در بازی برگشت بیشتر از بازی رفت هجومی بازی کنیم اما آنها علیه ما تلاش خواهند کرد، بنابراین باید آرام‌تر و متمرکزتر باشیم.»

 


یادآوری منشا در مصاحبه با ای‌اف‌سی: در آزادی نباخته‌ایم

از آن سر تا این سر قاره کهن همه چشم‌انتظار فینال نشسته‌اند؛ فینالی که نیمه اولش در ژاپن برگزار شد و قرار است در تهران به سوت پایان برسد. جالب اما امیدواری پرسپولیسی‌هاست که حتی با وجود شکست دوگله در بازی رفت، از قهرمانی‌شان در تهران می‌گویند. گادوین منشا هم یک نمونه‌ از همان‌هاست که برای توجیه امیدواری‌اش، بی‌شکست بودن پرسپولیس آسیایی در آزادی را یادآوری کرده: «ما در لیگ قهرمانان امسال هرگز در خانه شکست نخوردیم و این را همه باید یادشان باشد. در بازی برگشت با کاشیما هم نمی‌خواهیم بازنده باشیم. الان دیگر مساوی هم به دردمان نمی‌خورد و فقط می‌خواهیم حمله کنیم و گل بزنیم. من و علی تلاش می‌کنیم با گلزنی تیم را به بازی برگردانیم و قهرمان شویم.» مهاجم نیجریه‌ای پرسپولیس در ادامه برای ژاپنی‌ها کری خوانده: «ما جو ورزشگاه کاشیما را دیدیم و حالا نوبت آنهاست که به تهران بیایند و ببینند ورزشگاه آزادی چقدر وحشتناک است.»
 


Page Generated in 0.0057 sec