printlogo


کد خبر: 171457تاریخ: 1397/8/15 00:00
پیش‌بینی شوایشا: افزایش ۱۰ درصدی شانس قهرمانی کاشیمادر فاصله دو بازی رفت و برگشت فینال، سایت خبری شوایشای ژاپن به بررسی بازی اول آنتلرز و پرسپولیس پرداخته و بازی دوم را هم پیش‌بینی کرده است.
گزارش شوایشا اینطور آغاز شده: «در هر بازی، شانس رسیدن به گل دوم پس از زدن گل نخست برای یک تیم 75 درصد است. البته با توجه به دشواری بازی برگشت کاشیما برابر پرسپولیس در تهران این مقدار 10 درصد کاهش می‌یابد اما با توجه به تحلیل‌های به‌دست‌ آمده از بازی رفت در ژاپن، شانس پیروزی کاشیما برای بازی برگشت 10 درصد افزایش خواهد یافت.»
این رسانه در ادامه نوشته: «راه‌ رسیدن کاشیما به نتیجه مورد نظر در بازی رفت لیگ قهرمانان آسیا بهتر از هر چیز دیگری بود. از شروع نیمه‌ دوم، بازی به‌طور کامل در اختیار کاشیما بود اما در جهت عکس آن ریتم بازی پرسپولیس شکسته شد. پرسپولیسی‌ها در نیمه‌ دوم فرصتی به‌دست نیاوردند و در نهایت سوت پایان بازی را با پیروزی کاشیما شنیدند. مهیا شدن کاشیما برای بازی برگشت کار چندان آسانی نیست اما این تیم امید خوبی برای ارائه نمایشی قابل قبول دارد.»

 


کارزاری که علیپور راه انداخت: #می‌جنگیم

پس از شکست در بازی رفت برابر کاشیما، علی علیپور با هشتگ «می‌جنگیم»، وعده جبران داد؛ هشتگی که حالا رمز عملیات غیرممکن پرسپولیسی‌ها شده چراکه تقریبا همه شاگردان برانکو آن را به‌عنوان نماد بازی برگشت انتخاب کرده‌اند.هم‌تیمی‌های علیپور هم مثل او از این هشتگ استفاده کردند تا همه یک پیام واحد داشته باشند. بازیکنان پرسپولیس بعد از یک باخت بدموقع در فینال لیگ قهرمانان آسیا، هشتگ می‌جنگیم را ساخته‌اند تا یادشان باشد 90 دقیقه وقت دارند برای ساختن تاریخ‌شان. همه آنها که 90 دقیقه بازی رفت را پشت سر گذاشته‌اند، خوب می‌دانند که چقدر راحت می‌توانند در بازی برگشت رقیب ژاپنی را شکست دهند. تیم آنالیز برانکو به‌دقت حریف را بررسی کرده و باور دارد که این دفاع گسستنی است. از طرفی فشار 100 هزار نفره در آزادی می‌تواند رقیب را عاصی کند. تیمی که نه از الدحیل قوی‌تر است و نه از السد که هر دو با تمام قدرت‌شان تسلیم پرسپولیس شدند.
 


Page Generated in 0.0057 sec