printlogo


کد خبر: 171452تاریخ: 1397/8/15 00:00
خبرکوتاهآخرین تمرین
آخرین تمرین پیش از بازی برگشت را پرسپولیس و کاشیما عصر جمعه در زمین اصلی ورزشگاه آزادی برگزار خواهند کرد.
اول پرسپولیسی‌ها تمرین می‌کنند که این تمرین ساعت 17:15 آغاز می‌شود و سوت شروع تمرین کاشیما هم ساعت 18:30 به صدا درمی‌آید.
 
هماهنگی در هتل
نخستین بار است که جلسه هماهنگی و کنفرانس‌های پیش از بازی در دو فضای جداگانه برگزار می‌شود و این تغییر دلیلی جز اهمیت بازی برگشت فینال لیگ قهرمانان ندارد.
در حالی که گو اوی‌وا و برانکو در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی پاسخگوی خبرنگاران خواهند بود، نشست هماهنگی پیش از بازی برگشت فینال از ساعت 10 تا 11 روز جمعه به میزبانی هتل اسپیناس‌پالاس برگزار خواهد شد.
 
بازگشت به دبی
کاروان پرسپولیس که یکشنبه از توکیو به اوزاکا و از آنجا به سمت امارات پرواز کرده بود، صبح دیروز وارد دبی شد تا تمرین‌هایش برای بازی برگشت فینال را در باشگاه ایرانیان برگزار کند.
 البته مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره باشگاه در دبی نماندند و بلافاصله راهی تهران شدند تا کارهای مربوط به میزبانی از فینال را انجام بدهند.
 
کاشیما با آشپز می‌آید
در سفر به تهران، سرآشپز مخصوص تیم ‌ملی فوتبال ژاپن هم کاشیما را همراهی خواهد کرد.
یوشینور نیشی از مشهورترین سرآشپزهای ژاپنی است و به تهران می‌آید تا کاشیما به لحاظ تغذیه مشکلی نداشته باشد.
 
جام را چه کسی به ورزشگاه می‌برد؟
پیش از بازی رفت فینال، جام قهرمانی را زیکو به ورزشگاه کاشیما ساکر برد و حالا سوال این است که در بازی برگشت، چه کسی این جام را به ورزشگاه آزادی می‌برد؟
درستش شاید این باشد که چنین مسوولیتی را به یکی از پیشکسوتان نامدار باشگاه پرسپولیس بسپارند اما بعید نیست که آوردن جام به ور‌زشگاه را به عهده یکی از مسوولان ای‌اف‌سی بگذارند.
 


Page Generated in 0.0052 sec