printlogo


کد خبر: 171448تاریخ: 1397/8/15 00:00
مصدومیت مانع حضور عابدینی در جام‌جهانی الجزایرشمشیرباز مطرح کشورمان به دلیل مصدومیت در جام جهانی اسلحه سابر الجزایر غایب است.
 اردوی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در حالی در جریان است که مجتبی عابدینی به دلیل مصدومیتی که برای او رخ داد چند روزی است، تمریناتش را متوقف کرده و کارهای درمانی را آغاز کرده است. عابدینی در جریان اردو از ناحیه مچ پا مصدوم شد و در حال حاضر فیزیوتراپی می‌کند و تا یک ماه دیگر شرایط تمرینی و مسابقه را باز می‌یابد. او به همین دلیل مسابقات جام جهانی الجزایر که 25 آبان آغاز می‌شود را هم از دست داده و در ترکیب تیم ملی حضور ندارد.
مجتبی عابدینی یکی از بهترین‌های شمشیربازی ایران در سال‌های اخیر بوده اما حالا به دلیل مصدومیت تیم ایران باید بدون او در الجزایر مسابقه بدهد. عابدینی البته در بازی‌های آسیایی اعلام کرده بود که از تیم ملی خداحافظی می‌کند اما با نظر مسوولان تیم و بخصوص پیمان فخری او از این تصمیم منصرف شد.

 


عماری: حضور حدادی در پنجره پنجم مشخص نیست

دبیر فدراسیون بسکتبال درباره مسائل این روزهای بسکتبال و وضعیت تیم ملی پیش از پنجره پنجم انتخابی جام‌جهانی صحبت کرد. دبیر فدراسیون بسکتبال درباره شرایط اعزام ملی‌پوشان به استرالیا و فیلیپین گفت: «کارهای اولیه اعزام ملی‌پوشان انجام و مدارک جمع‌آوری شده تا فرآیند گرفتن روادید طی شود. ان‌شاءا... طبق برنامه کادر فنی اردوی تیم ملی نیز شروع می‌شود تا ملی‌پوشان کنار هم جمع شوند و پس از تمرین و آماده‌سازی برای پنجره پنجم انتخابی جام‌جهانی اعزام شوند. طبق دعوت فدراسیون قطر نیز دو بازی در دوحه با این تیم خواهیم داشت، سپس تیم به استرالیا و پس از آن، مستقیم به فیلیپین می‌رود.»
عماری در پاسخ به این سوال که وضعیت حدادی چطور است و آیا به پنجره پنجم می‌رسد یا نه؟ نیز گفت: «حدادی برای پیگیری روند درمانی‌اش به ژاپن هم نرفت و کارهای درمانی‌اش را انجام داد. حتی تمرین‌هایش را هم شروع کرده اما می‌دانیم که روند درمانی کشاله ران یکی از قسمت‌هایی است که زمان زیادی می‌خواهد و زود خوب نمی‌شود. امیدواریم که او در درجه اول سلامتش را به زودی به دست بیاورد.» او در پاسخ به این سوال که خروجی جلسه ملی‌پوشان با اعضای کمیته فنی چه شد؟ گفت: «در آن جلسه من هم حضور داشتم و هدف ما این بود که ورزشکاران بیایند و در فضایی خودمانی نظراتشان را بدهند. به هر حال ما مسیر بسیار دشواری تا جام‌جهانی پیش رو داریم و برای همفکری و پیشرفت جلسه‌ای برگزار کردیم که ورزشکاران نیز نظراتشان را اعلام کنند. البته آن موضوع‌های ماست و دوغ هم نباید مطرح می‌شد. با این وجود جلسه کاملا فنی بود.»

 


Page Generated in 0.0031 sec