printlogo


کد خبر: 171447تاریخ: 1397/8/15 00:00
پیمان اکبری: باید دو شکست قبلی را جبران می‌کردیمسرمربی تیم والیبال سایپا تهران می‌گوید از بازیکنانم انتظار داشتم از امروز برای بهتر شدن استارت بزنند؛ مربی که فصل گذشته روی نیمکت پیکان می‌نشست و پس از چند باخت پیاپی از سمتش کناره‌گیری کرد. او حالا امسال روی نیمکت دیگر تیم مطرح تهران یعنی سایپا می‌نشیند و هدایت نارنجی‌‌پوشان سایپا را برعهده دارد.
پیمان اکبری سرمربی تیم والیبال سایپا پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل تیم سابقش پیکان، گفت: «بازی سنگینی بود. در چهار هفته اول دو شکست داشتیم و باید در این هفته نتایج قبلی را جبران می‌کردیم.»
سرمربی سایپا ادامه داد: «از بازیکنانم انتظار داشتم از امروز برای بهتر شدن استارت بزنند و تا دیر نشده، روند خوب خود را آغاز کنند.»
سرمربی سابق پیکان همچنین گفت: «یکسری برنامه تاکتیکی برای این مسابقه در نظر داشتیم که بازیکنان به خوبی توانستند از عهده آن بربیایند و در زمین مسابقه پیاده کنند. در مجموع بازی خوبی بود. پیکان تیم قدرتمندی است، باید به بازیکنان و کادر فنی این تیم برای این نمایش خوب تبریک گفت.»

 


ترکاشوند: سایپا انتحاری بازی کرد

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران معتقد است کلید اصلی باخت تیمش واگذار کردن ست اول بازی بوده است.
محمد ترکاشوند سرمربی تیم والیبال پیکان تهران پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل سایپا و تجربه نخستین شکست پس از چهار هفته، گفت: «به تیم سایپا تبریک می‌گویم. آنها در شرایط بحرانی قرار داشتند و به نوعی امروز محکوم به پیروزی بودند. آنها در زدن سرویس انتحاری عمل کردند. در ست اول با وجود اینکه ما چند امتیاز اختلاف با حریف داشتیم، سرویس‌های آنها نتیجه‌بخش بود و توانستند ست را به سود خود تمام کنند.» ترکاشوند ادامه داد: «وقتی با نتیجه ۲۴ بر ۲۱ عقب باشی و بازی را به تساوی کشانده و برنده شوید از نظر روحی شرایط بهتری پیدا می‌کنید و همین اتفاق برای تیم سایپا افتاد و همه چیز به سود این تیم پیش رفت.» سرمربی پیکان همچنین گفت: «بعد از اینکه ست اول را واگذار کردیم از نظر روحی افت داشتیم و هر کار کردیم نتوانستیم به شرایط آرمانی رسیده، جبران کنیم. در ست سوم تغییراتی به وجود آوردیم و کمی روندمان بهتر شد. تیم من در برخی نقاط مشکلاتی داشت که در بازی‌های آینده باید آنها را برطرف کنیم. مسوولیت این باخت را خودم برعهده می‌گیرم. شاید ما نیز در بخش‌هایی دچار اشتباه شدیم و به برخی بازیکنان زیاد اعتماد کردیم و شاید باید آنها را زودتر تعویض کرده، به جوان‌ترها میدان می‌دادم.»
سرمربی پیکان ادامه داد: «شاید باز هم با همین نتیجه بازنده می‌شدیم اما در مجموع باید بگویم سایپایی‌ها خیلی خوب بازی کردند. شاید اگر ست اول را برده بودیم شرایط تغییر می‌کرد و ما 3 بر صفر برنده این بازی بودیم.»
 


Page Generated in 0.0054 sec