printlogo


کد خبر: 171425تاریخ: 1397/8/15 00:00
نه قبلا بی‌مصرف بودیم و نه الان ابرقدرتیم
گتوزو: حقم بود که اخراج شوم


جنارو گتوزو پس از برد تیمش در هفته یازدهم سری A ‌درباره مشکل کمر گونسالو ایگواین و پیروزی دقیقه آخری تیمش در خانه اودینزه به خبرنگاران توضیح داد. آلسیو رومانیولی با کمک سوسو تنها گل این بازی را در دقیقه 96 بازی به ثمر رساند تا سومین برد میلان ثبت شود. گتوزو به اسکای اسپورت ایتالیا گفت: «ما تحت فشار قرار گرفتیم و با کلی مصدوم به این بازی آمدیم اما فکر می‌کنم پیروزی حق‌مان بود. اودینزه تیم بسیار فیزیکی، جنگنده و خطرناکی در ضربات شروع مجدد است. عملکردمان را دوست داشتم، همینطور رویکردمان برای گل فوق‌العاده‌ای که زدیم. حالا فقط امیدواریم ایگواین، کالابریا و چالهان اوغلو به زودی به تیم برگردند. ایگواین در کمرش دردی احساس کرد. او در گذشته هم از این ناحیه مشکل داشت، نزدیک هفت هشت ماه پیش عمل کرد اما فکر نمی‌کنم مشکل فعلی‌اش جدی باشد. در واقع امیدواریم که خیلی جدی نباشد.»
گتوزو در دقایق آخر بازی بعد از گل دراماتیک تیمش اخراج شد. دلیل آن اعتراض شدید او به تصمیم کمک داور بود که بعد از گل پرچمش را به نشانه آفساید بالا برد اما بعد از بازبینی صحنه توسط VAR مشخص شد حق با گتوزو بوده است. با این حال او معتقد بود که اخراجش تصمیم درستی بوده است.
او گفت: «من فقط نزد کمک داور رفتم چون او پرچمش را بالا برده بود. من محوطه فنی‌ام را ترک کردم پس حقم بود که اخراج شوم.»
گتوزو با اشاره به روند سه برد متوالی تیمش که به ترتیب برابر سمپدوریا، جنوا و اودینزه بوده است، ادامه داد: «ما باید به جلو نگاه کنیم. قبل از این بی‌مصرف نبودیم و حالا هم تیمی نشده‌ایم که می‌تواند همه تیم‌های دنیا را شکست دهد. ما باید به جنگیدن‌مان ادامه دهیم، امتیاز بگیریم و تا جایی که می‌شود ادامه دهیم. این بردها واقعاً کمک می‌کند احساس کنم توپ 100 کیلوگرم نیست و شانه‌های ما هم زیر بار فشار خم نمی‌شود. ما باید حالا برای بازی با بتیس در لیگ اروپا آماده شویم چون می‌دانیم که آنها توانایی مشکل‌سازی برای ما را دارند. خط دفاعی ما امروز خوب حرکت کرد اما کمک باکایوکو و کسیه به مدافعان هم تأثیرگذار بود. آنها با اینکه در حملات شرکت داشتند، نگذاشتند فضای پشت سرشان خالی شود.»

 


Page Generated in 0.0056 sec